Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 9 "Теремок"

НАШ СТАТУТ

Тип дошкільного закладу: комбінований;

Рік відкриття: 1962;

Кількість місць: 120;

Фактично відвідує заклад: 170 дошкільників;

Мова освітнього процесу:  українська;

Територія обслуговування: вулиця Соборності, вулиця Козацька до буд. № 39;

Кількість груп: 6

1 група раннього віку, 5 груп дошкільного віку.

Завідувач: Шитманюк Віта Володимирівна

Спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України, нагороджена знаком МОН «Софія Русова».

Стаж педагогічної роботи - 37 років. Стаж управлінської діяльності - 27 років.

Вихователь - методист: Бурак Валентина Олексіївна

Спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України, нагороджена знаком МОН "Софія Русова", лауреат премії ХОІППО, переможець Всеукраїнського методичного турніру "Моє покликання - методист. 2013".

Стаж педагогічної роботи - 39 років

Навчально–виховний процес забезпечують 15 педагогів:

Вища категорія – 2
І категорія – 2
ІІ категорія – 2
Спеціаліст – 9, з них 2 мають звання «Вихователь-методист»

Пріоритетні завдання дошкільного закладу:
  • Збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дошкільників.
  • Забезпечення оптимальних умов для розвитку особистості кожної дитини відповідно до сфер життєдіяльності відповідно до вимог Програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».
  • Спрямування освітньо-виховної роботи на формування соціально-економічних компетентностей дошкільника.
  • Формування морально - етичних взаємин у різних видах діяльності. Прищеплювати почуття любові і поваги до рідних і близьких, до свого міста; інтересу та пошани до державних символів, історичної та культурної спадщини українського народу. Виховувати почуття гордості за свою Батьківщину.
  • Виявлення та розвиток творчого потенціалу дошкільників шляхом роботи профільних груп та гуртків.

Дошкільний навчальний заклад працює за освітніми програмами:

• Українське дошкілля, Програма розвитку дитини дошкільного віку. Рекомендовано МОН України (лист від 23.05.2017 р. №1/11-4988)
  • Впевнений старт, Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку. Рекомендовано МОН  України (лист від 01.08.2017 р. №1/11-7684)
  • Проект«Афлатот» , наказ МОН України від 22.01.2016, №46

Парціальні програми:

• Радість творчості. Програма художньоестетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку., Борщ Р. М., Самойлик Д.В.
  •  Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності  дітей дошкільного віку., Лохвицька Л. В.
  • Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку., Лохвицька Л. В.
  • Дитяча хореографія., Шевчук А. С.
  • Англійська мова для дітей дошкільного віку.Програма та методичні рекомендації, Кулікова І. А.,Шкваріна Т. М.
  • Цікаві шашки. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки., Семизорова В. В.,Романюк О. В.,Дульська Г. П.

Правила прийому в дошкільний навчальний заклад.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що  їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

Групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних  норм  і правил утримання дітей у дошкільних навчальних закладах з урахуванням побажань батьків або  осіб,  які їх замінюють.

Переведення  дітей  з  однієї  вікової  групи  до  іншої, формування  новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень)

Створені умови для надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.(доступ в приміщення, робота  спеціалістів, медичні послуги)

Наш колектив

До послуг дітей в закладі працюють:

Профільні групи:
  • Логіко – математична;
  • Природничо – екологічна;
  • Краєзнавча.

Гуртки:
  • «Хореографія»
  • «Вивчаємо англійську мову»
  • «Пізнайко»
  • «Читайлик»
  • «Пластилінова краса»

Назва гуртка на платній основі

Кількість дітей

Вартість освітньої послуги

(грн. в місяць)

Пізнайко