Дошкільний навчальний заклад працює за освітніми програмами:

• Українське дошкілля, Програма розвитку дитини дошкільного віку. Рекомендовано МОН України (лист від 23.05.2017 р. №1/11-4988)
  • Впевнений старт, Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку. Рекомендовано МОН  України (лист від 01.08.2017 р. №1/11-7684)
  • Проект«Афлатот» , наказ МОН України від 22.01.2016, №46

Парціальні програми:

• Радість творчості. Програма художньоестетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку., Борщ Р. М., Самойлик Д.В.
  •  Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності  дітей дошкільного віку., Лохвицька Л. В.
  • Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку., Лохвицька Л. В.
  • Дитяча хореографія., Шевчук А. С.
  • Англійська мова для дітей дошкільного віку.Програма та методичні рекомендації, Кулікова І. А.,Шкваріна Т. М.
  • Цікаві шашки. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки., Семизорова В. В.,Романюк О. В.,Дульська Г. П.