Головна » 2018 » Листопад » 9 » 11 листопада Міжнародний День енергозбереження
11 листопада Міжнародний День енергозбереження

Наш заклад упроваджує в практику роботи з дошкільниками Міжнародний проект фінансової та соціальної освіти «Афлатот» , її ключові завдання внесли в розроблену колективом програму «Енергозбереження: я, родина, дитячий садок, місто».

З 2014 року в закладі проходять заходи присвячені культурі споживання світла, води, тепла, навчанню дітей їх економити та заощаджувати на цьому кошти. Як завжди гостем у дітей є Афлатунчик, їх друг та помічник.

Наші діти знають такі поняття як утеплення, потреба, економія води,правила користування світлом та водою. Розрізняють роботу лампочки енергозберігаючої та розжарювання. Розуміють чому люди утеплюють свої оселі, для чого потрібні лічильники тепла, світла та води.

На дослідах вихователі показують для чого утепляти вікна та двері, як працює лічильник води коли кран відкручений на всю потужність і за потребою, як рахуються показники світла при включенні різних видів лампочок та інше.

В закладі розроблено та виготовлена велика кількість дидактичних ігор та посібників як допомагають дошкільникам набути необхідних знань з енергозбереження та застосовувати їх в своїй діяльності.

9 листопада педагоги закладу провели з дітьми заняття, бесіди, прогулянки під час яких нагадали дітям умови енергозбереження та необхідність цього дотримуватись.

- Молодша група - « Без води неможливе життя».

- Середня група №1 – «Ми – Енерготеремок».

- Середня група №2 – «Диво лампочка»

- Старша група №1– «Тепло необхідно всім».

- Старша група №2 – дискусійний клуб «Бережемо-заощаджуємо»

Виготовили пам*ятки для батьків з правилами економного користування пральними машинками, світлом, водою та з утеплення своїх осель.

Переглядів: 48 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1