Головна » 2015 » Лютий » 12
Для перегляду пам`яток продивіться картинки.
Переглядів: 411 | Додав: dnz9teremok | Дата: 12.02.2015 | Коментарі (0)

Інформація ДНЗ №9 «Теремок» на виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради від 26 січня 2015р.№3аг «Про посилення заходів безпеки у навчальному закладі»
1. Видано наказ №2 аг від 30.01.2015 р. «Про посилення заходів безпеки в закладі»
2. Розроблено заходи з організації та забезпечення збереження та здоров”я всіх учасників навчально-виховного процесу.
3.Проведено інструктажі з працівниками ДНЗ з правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів у тому числі замаскованими під них речами.
4.Проведено з працівниками закладу:

-Проведена педгодина в закладі ,на якій розглядали питання заходів безпеки,як поводитись дорослим та дітям у небезпечних ситуаціях.
-Переглянули відеофільм «Захист від терактів»
-Практичним психологом закладу проведені тренінги та заняття ,під час яких діти та працівники узальнили знання щодо вірного поводження у випадку виявлення вибухонебезпечних та ... Читати далі »
Переглядів: 354 | Додав: dnz9teremok | Дата: 12.02.2015 | Коментарі (0)