Головна » 2015 » Квітень » 29
« Великодні дзвони грають» Навесні приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят Великдень. Великодній день –святий день , у цей день воскрес Син Божий -Ісус Христос, власним життям заплативши за гріхи роду людського. З великим ентузіазмом готувалися до цього свята працівники, діти та їх батьки нашого закладу .А прикрашання пасхального дерева писанками виготовленими власноруч стало радісним ,світлим , добрим дійством,створило дошкільнятам піднесений настрій,викликало інтерес до народних традицій . В нашому дошкільному навчальному закладі №9 « Теремок» відбулася розвага « Великодні дзвони грають»,яке підготували музичний керівник Ніколаєнко І.А. та вихователі старшої групи Савіцька А.І. та Полівода Н.В.На святі діти емоційно та виразно розповідали вірші, танцювали,співали,грали Під час розваги маленьким артистам щиро аплодували глядачі за їх чудове виконання пісень. Роксолана-Роксоланочка (Кароліна Опанасюк ,Ліза Калюжна), «Журавочка» (Ляна Ніколайчук). А дівчатка,як справж ... Читати далі »
Переглядів: 263 | Додав: dnz№9 | Дата: 29.04.2015 | Коментарі (0)

«Бережемо життя і здоров’я дітей» В ДНЗ №9 «Теремок» з 20.04.по 24 квітня був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Надання дітям знань про здоров’я, здоровий спосіб життя, становлення їх фізичного, психічного і духовного здоров’я є необхідним та важливим завданням кожного дошкільного навчального закладу та родин. Саме тому в закладі протягом року ми навчаємо малят берегти життя та здоров’я, а як підсумок –проводяться «Тижні безпеки дитини», щоб виробити в свідомості вихованців стереотипи поведінки в різних несприятливих ситуаціях. Діти із задоволенням грали в дидактичні, сюжетно-рольові ігри, проводились спостереження, цікаві бесіди, спортивні розваги, вікторини, конкурси .Вихованці відвідали пожежну частину де дізналися багато цікаво. А з яким задоволенням вони разом із своїми батьками прийняли участь у виставці дитячих малюнків на тему «Про безпеку треба знати, про безпеку треба дбати». Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона дає змогу вихованця ... Читати далі »
Переглядів: 529 | Додав: dnz№9 | Дата: 29.04.2015 | Коментарі (0)

З любов’ю до Великого Кобзаря В історії завжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство. До таких імен належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка . Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря. З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання в дошкільному закладі проходили різноманітні заходи: тематичні бесіди, заняття, малювання за творами Т. Г. Шевченка, літературні вікторини з ілюстрацій до творів великого поета та художника, музична розвага . Розвагу підготували і провели вихованці старшої групи під керівництвом вихователя та музичного керівника. Мета заходу - поглибити знання дітей про життєвий та творчий шлях поета ,розвивати мовленнєві здібності ,виховувати любов до рідної мови та повагу до видатних постатей нашого народу . На заході були присутні батьки вихованців і звичайно діти інших груп. Діти читали вірші, виконували пісні . Були поставлен ... Читати далі »
Переглядів: 217 | Додав: dnz№9 | Дата: 29.04.2015 | Коментарі (0)

Україну знаємо, любимо, шануємо! Патріотичне почуття за своєю природою – інтегральне, оскільки об’єднує в одне ціле всі сторони розвитку особистості: моральну, трудову, розумову, естетичну, фізичну. Воно формується поступово під впливом навколишнього середовища та інших виховних чинників. Бути патріотом – означає любити материнську мову, свій дім, батьків і усіх людей, природу рідного краю, звичаї, шанувати традиції народу, людську працю, прагнути не лише зберігати духовні скарби народу, а й примножувати їх. Саме над цим працюють педагоги ДНЗ № 9 «Теремок». Патріотизм починається з колиски- так казав Василь Сухомлинський,тому заняття на патріотичну тематику проводяться з молодшої групи. «Моя калинова Україна» - так називалося відкрите заняття ,яке провела вихователь Ніколайчук С.Т. Діти ознайомилися з державними символами України, українським національним одягом,поетами, які оспівували у своїх віршах калинову Україну. Вихователь використовував доступну дітям лексику, пояснювала значен ... Читати далі »
Переглядів: 263 | Додав: dnz№9 | Дата: 29.04.2015 | Коментарі (0)

Наведення чистоти та порядку в довкіллі - обов'язок кожної людини. Це ознака нашої культури і свідомий обов'язок громадськості.
На території нашого дитячого садочка відбулося прибирання. Наші співробітники прийняли активну участь у благоустрої території. Було організовано прибирання ігрових майданчиків, винесення гілок, зрублених з небезпечних та аварійних дерев. До прибирання території з радістю залучилися й діти старших груп, які допомагали у підмітанні доріжок, та прибиранні своїх ігрових майданчиків. По закінченню роботи діти відчували себе гордо, що долучились до спільної справи.
Переглядів: 313 | Додав: dnz9teremok | Дата: 29.04.2015 | Коментарі (0)