Головна » 2015 » Червень » 05

Щоб діти були здоровими і гарно відпочили влітку в нашому дитячому садку проводяться оздоровчі заходи:

         Збереження психічного здоров*я дошкільника.

- створення сприятливого мікроклімату в групах.

- екскурсії в природу

- вправи на релаксацію

- психогімнастика

- аутотренінг

         Збереження фізичного здоров*я.

- ранкова гімнастика, фізкультхвилинки та фізпаузи під час занять.

- фізкультурні заняття.

- ЛФК

- фізкультура на пргулянці

- рухливі ігри, самостійна рухова діяльність протягом дня.

- піші переходи

- дні здоров’я

- тижні здоров’я

- спортивні свята.

- гімнастика пробудження.

         ... Читати далі »

Переглядів: 277 | Додав: dnz№9 | Дата: 05.06.2015 | Коментарі (0)

      Надання дітям знань про здоров’я, здоровий спосіб життя, становлення їх фізичного, психічного і духовного здоров’я є необхідним та важливим завданням кожного дошкільного навчального закладу та родин. Саме тому в  закладі протягом року ми навчаємо малят  берегти життя та здоров’я, а як підсумок –проводяться «Тижні безпеки дитини», щоб виробити в свідомості  вихованців   стереотипи поведінки в різних несприятливих ситуаціях. Діти із задоволенням грали в дидактичні, сюжетно-рольові ігри, проводились  спостереження, цікаві бесіди, спортивні розваги, вікторини, конкурси .Вихованці   відвідали  пожежну частину де дізналися  багато цікаво. А з яким задоволенням вони  разом із своїми батьками прийняли участь у виставці дитячих малюнків на тему  «Про безпеку треба знати, про безпеку треба дбати».

        Тема безпеки ... Читати далі »

Переглядів: 282 | Додав: dnz№9 | Дата: 05.06.2015 | Коментарі (0)

На теренах нашого міста дошкільний навчальний заклад №9 «Теремок» відомий своєю якісною  роботою з вихованцями-дошкільниками. Територія та предметне середовище груп обладнанні так, щоб діти з перших хвилин перебування знаходились в оточенні естетично оформлених ігрових майданчиків та групових кімнат.

В дитячому садочку працює висококваліфікований колектив однодумців, які роблять щоденне перебування дітей цікавим, пізнавальним.

В закладі на протязі багатьох років працюють профільні групи, які дають змогу поповнювати знання дітей про природу, історію рідного краю, формують логіко-математичні уявлення. Ці групи працюють за окремими програмами, які передбачають роботу з дітьми на прогулянках, під час проведення гурткової роботи, в повсякденному житті.

Часті виходи дітей зі межі дошкільного закладу – пішохідні переходи та екскурсії знайомлять дошкільнят з оточуючим, вчать спілкуванню, досліджують та аналізують події, які відбуваються в нашом ... Читати далі »

Переглядів: 254 | Додав: dnz№9 | Дата: 05.06.2015 | Коментарі (0)

           Колектив дитячого садка ретельно готували дітям свято до Дня захисту дітей. Педагоги   зробити його веселим, цікавим, змістовним.

         У цей день звучала музика, лунав спів, проводились цікаві вікторини, ігри. Діти розповідали вірші про місто, Україну,своє дитинство.

         Вихованці закладу показали свої уміння у малюванні, ліпці, аплікації. Різноманітною була виставка дитячих робіт під гаслом «Моє щасливе дитинство».

         Взяли участь і в міському святі.   Шетманюк  Мирослава  заспівала пісню «Заметушечка».   Юліана Ніколайчук  та Кароліна  Опанасюк виконали пісню « Журавлик», яка сподобалась всім присутнім.

... Читати далі »

Переглядів: 266 | Додав: dnz№9 | Дата: 05.06.2015 | Коментарі (0)