Головна » 2015 » Червень » 12

Яку б роботу не виконувала людина, де б не працювала вона безпосередньо пов*язана з використанням енергії.

Енергоресурси , які донедавна вважалися невичерпними та безмежними,  при аналізі говорять про те, що коштують дорого і не завжди можуть бути доступними.

Перед педагогами нашого дошкільного закладу постало питання навчити дітей заощадливо використовувати  воду, світло, тепло. Для цього з дошкільниками проводяться заняття «Бережімо те, що маємо», «Що зробити, щоб мати?». В повсякденному житті діти проводять досліди з лічильниками електроенергії, води. Вихователі показують дітям, як рахуються використані ресурси.

Діти малюють свої враження від таких розповідей педагога, розповідають історії про «краплинку води» та «ображену лампочку». А ще у закладі створений стенд «Я за енергозбереження» -  «Енерго «Теремок», який за ... Читати далі »

Переглядів: 276 | Додав: dnz№9 | Дата: 12.06.2015 | Коментарі (0)

В дошкільному закладі проходить літня оздоровча кампанія. До неї ретельно готувалися всі працівники та батьки. Поповнили іграшковий виносний матеріал, провели огляди ігрових та спортивного майданчиків.

Зробили територію цікавою для малечі. Дітей зустрічають казкові герої, квітники, розважальні куточки.

Вихователі продумують кожну прогулянку та заняття на свіжому повітрі. Діти граються з водою, піском, спортивним приладдям. Разом з тим, доглядають за рослинами, працюють, допомагають дорослим. Вивчають безліч рухливих ігор. Не забувають педагоги і про народні ігри.

Спортивні розваги розвивають у дошкільників фізичні якості: спритність, кмітливість, швидкість реакції.

Ми віримо, що наша діти гарно загартуються влітку і цікаво проживуть оздоровчий період.

Переглядів: 271 | Додав: dnz№9 | Дата: 12.06.2015 | Коментарі (0)