Головна » 2015 » Червень » 23

Поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час різних  ситуацій -  це завдання перед дошкільним навчальним закладом залишається актуальним і в літній оздоровчий період.

Педагоги нашого закладу провели низку тренінгів та занять, рухливих та дидактичних ігор бесід під час яких діти ознайомились із правилами дорожнього руху, вивчили найважливіші правила безпеки в побуті, навіть замалювали те, що запам’яталося.< ... Читати далі »

Переглядів: 276 | Додав: dnz№9 | Дата: 23.06.2015 | Коментарі (0)