Головна » 2015 » Вересень » 23

Колектив нашого дошкільного закладу 21 вересня 2015 року прийняв участь у заходах присвяченим Дню міста Славута.

Працівники дитячого садка разом зі своїми колегами пройшли святковою ходою.

На урочистостях міський голова Василь Сидор вручив завідуючій Віті Шитманюк диплом, яким нагородили  колектив дошкільного навчального закладу,  як переможця у номінації «Краща прилегла територія та благоустрій».

Вітаємо всіх працівників закладу з перемогою!

Дякуємо за працю та старання!

Переглядів: 241 | Додав: dnz№9 | Дата: 23.09.2015 | Коментарі (0)

З нагоди свята нашого міста, у неділю 20 вересня , відбувся велопробіг головною площею. У ньому взяли участь вихованці нашого дошкільного закладу Простапчук Рустам, Горох Оксана, Лисак Назар, Сіньков Єгор. Діти з задоволенням прийняли пропозицію щодо участі у заході. Погода сприяла дітворі. Веселе сонечко раділо за успіхи дошкільнят.

З радістю підтримали цю ініціативу батьки, які вболівали за своїх дітей під час пробігу.

По закінченню пробігу дітей привітали міський голова Василь Сидор , начальник управління освіти Ельміра Перепелиця, заступник начальника управління освіти Тетяна Вісик та вручили подарунки.

На фініші дітей вітали мешканці міста, які були глядачами та вболівальниками.

... Читати далі »

Переглядів: 295 | Додав: dnz№9 | Дата: 23.09.2015 | Коментарі (0)