Головна » 2015 » Вересень » 28

До Дня Дошкілля в нашому закладі були розроблені та організовані для дітей різноманітні заходи.

Проведено День відкритих дверей для батьків вихованців.

Організовано День розваг та веселощів

Функціонувала виставка дитячих робіт «Ми щасливі діти»

Переглядів: 290 | Додав: dnz№9 | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

Радо вітаємо свою колегу, вихователя Окуневську Людмилу Михайлівну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Музейна педагогіка в роботі з дошкільниками».

Робота Людмили Михайлівни відзначена дипломом журналу «Вихователь-методист дошкільного навчального закладу.

Бажаємо Вам, шановна колего, подальших успіхів і здобуття перемог!

Переглядів: 255 | Додав: dnz№9 | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

В п*ятницю, 25 вересня 2015 року, в закладі відбулось урочисте зібрання до нашого професійного свята.

Завідуюча Шитманюк Віта Володимирівна привітала всіх присутніх, подякувала за відданість своій справі, добросовісність в роботі. Побажала творчої наснаги, успіхів та злетів у справі виховання підростаючого покоління. Висловила впевненість, що колектив і надалі буде працювати натхненно і впевнено йти до нових перемог.

З привітанням виступила голова профспілкового комітету Ніколаєнко Ірина Анатоліївна, подарувала сувеніри та солодощі.

&nb ... Читати далі »

Переглядів: 255 | Додав: dnz№9 | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)