Головна » 2015 » Жовтень » 02

1жовтня 2015 року у Міському палаці культури відбулось урочисте зібрання, присвячене Дню працівників освіти.

Приємно, що серед відзначених працівників освіти, є наші колеги.

Грамотою міського голови та цінним подарунком нагороджена вихователь Самощук Ірина, Подякою департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА  вихователь Полівода Наталія, вітальним листом та грошовою премією БФ «Зміцнення громад» вихователь Окуневська Людмила та завідувач Шитманюк Віта.

Всіх присутніх в залі зі святом привітали дошкільники нашого садочка

Переглядів: 248 | Додав: dnz№9 | Дата: 02.10.2015 | Коментарі (0)

Під час акції  в усіх вікових групах   були проведені заняття, екскурсії в природу,  пішохідні переходи, зустрічі з працівниками лісгоспу, спеціалістами по ландшафту.

Це сприяло розвитку елементарного розуміння дітьми взаємозумовленостей компонентів природи, прояву естетичних почуттів, виваженій поведінці у природі, підтримало бажання дітей встановлювати причинно-наслідкові зв*язки між об*єктами та явищами в природі.

Свої враження від почутого діти малювали на аркушах паперу та відобразили в поробках з природного матеріалу.

Організована виставка дитячих робіт вразила своєю різноманітністю. Підсумком проведення акції стала фотогазета «Ми друзі природи».

Заняття Л.І.Конончук " ... Читати далі »

Переглядів: 256 | Додав: dnz№9 | Дата: 02.10.2015 | Коментарі (0)