Головна » 2015 » Листопад » 04

Так називається виставка дитячих робіт, яка функціонує в музичному залі дошкільного закладу. Представлені роботи як самих найменших, дітей ясельної групи, так і майбутніх випускників.

Присутні роботи і з аплікації. Техніка виконання різноманітна. Діти малюють долоньками, листячком, штампами, пензликом, олівцями, рвана аплікація, тощо. Роботи колективні та індивідуальні.

Вихователі вчать любити та бережно ставитись до природи. А дітвора відтворює ці враження за допомогою мистецтва.

Переглядів: 305 | Додав: dnz№9 | Дата: 04.11.2015 | Коментарі (0)

4 листопада в прикрашеному музичному залі дошкільного закладу вперше  відбулась розвага у дітей, які цього року прийшли в дитячий садок. Всі діти зараховані в заклад з 1 вересня 2015 року. Група нараховує 30 дітей. Їм - по три роки.

Для них все, що відбувається  нове. Але малята стараються, вчать віршики,  пісеньки та таночки. І порадували своїх батьків першим  виступом. Допомагали дітям досвідчені педагоги Савіцька А.І., Шетманюк Л.С., Ніколаєнко І.А. та вихованці старшої групи, які виконали ролі Дощику та Парасольки.

Переглядів: 276 | Додав: dnz№9 | Дата: 04.11.2015 | Коментарі (0)

Надійшла нагорода для вихователя Окуневської Людмили Михайлівни.

Диплом дипломанта Всеукраїнського конкурсу «Музейна педагогіка в дошкільному закладі».

Переглядів: 295 | Додав: dnz№9 | Дата: 04.11.2015 | Коментарі (0)