Головна » 2015 » Грудень » 08

В дошкільному закладі функціонує група для дітей раннього віку – І молодша, яку відвідують діти віком від 2-х до 3-х років. Таких дітей в групі -25. Гарно відвідують дошкільний заклад. Щоденно в групі 18-22 дитини.

Діти адаптувались до умов перебування в дитячому садочку, звикали до дорослих, які працюють з ними, до своїх ровесників, знайомились з приміщенням , територією.

А зараз з дітьми кожного дня проводяться заняття з ознайомлення з навколишнім, природою, з сенсорного виховання, музичн ... Читати далі »

Переглядів: 518 | Додав: dnz№9 | Дата: 08.12.2015 | Коментарі (0)

З 1 жовтня у дошкільному навчальному закладі працює гурток з вивчення англійської мови. Керівник гуртка Левчук Дмитро Сергійович кожне заняття робить для дітей в ігровій формі, з мовними сюрпризами, з гостинами казкових героїв.

Діти вивчили слова , які стосувались пори року осені, вітаються, знають кольори, дні тижня, назви предметів. Наступні заняття будуть присвячені вивченню пісень та віршиків до Нового року. Діти покажуть свої знання на святковому ранку для батьків.

Переглядів: 310 | Додав: dnz№9 | Дата: 08.12.2015 | Коментарі (0)