Головна » 2015 » Грудень » 18

В нашому дошкільному закладі організовано громадський контроль за станом харчування. Кожного дня чергує одна вікова група.

Вихователі дивляться як відбувається закладка продуктів харчування у котел. Батьки перевіряють видачу їжі на групи та роздачу дітям. Слідкують за порціями та прийомом їжі.

Всі зауваження фіксуються у книгах контролю. Книги контролю доступні всім бажаючим зробити запис.

Запрошуємо батьків у любий зручний час ознайомитися з тим, що їдять діти, як готується їжа на харчоблоці

Переглядів: 303 | Додав: dnz№9 | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (0)

18 грудня в дошкільний заклад Святий Миколай направив своїх посильних  –Янголів на розвагу до дітей. Цікаво розвагу провела музичний керівник Ніколаєнко Ірина.

В музичний залі зібралися діти всіх груп. Відбулось перше новорічне дійство для дошкільнят.

Діти звернулися до Святого Миколая своїми піснями, таночками, інсценівками. Участь взяли і самі найменші –діти І молодшої групи. Вони розповіли віршики про те, що зростають добрими, веселими, слухняними.

... Читати далі »

Переглядів: 303 | Додав: dnz№9 | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (0)