Головна » 2016 » Квітень » 8 » 7 квітня – Всесвітній День здоров*я.
7 квітня – Всесвітній День здоров*я.

В дошкільному навчальному закладі №9  «Теремок» у цей день пройшли різноманітні заходи, які мали за мету показати дошкільникам переваги здорового способу життя.

Працівники дошкільного закладу розуміють, що на здоров*я дітей мають вплив багато факторів: особиста гігієна, руховий режим, емоційний стан, харчування, гігієнічний стан приміщень та території.

Звичними для дітей є ранкова гімнастика, виконання режиму дня, приймання їжі, денний сон, прогулянки. Ці режимні моменти в дошкільному закладі виконуються беззаперечно. Тому медична сестра Хоменко О.І. нагадала про миття рук, чищення зубів вранці та ввечері. Розповіла дітям казку «Про хворий зубчик». Закріпила уміння чистити зуби та мити руки.

На прогулянці вихователі з дітьми провели спортивні ігри, естафети на велосипедах.

Великого значення надається в закладі якості харчування дітей. Організовано громадський контроль з боку батьків. В зошитах контролю тата і мами залишають свої висновки після перевірки харчування.

Ми віримо, що зусилля колективу не марні. Діти будуть рости здоровими!

Переглядів: 253 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2