Головна » Архів матеріалів
На виконання плану заходів щодо відзначення 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка з 14 лютого по 7 березняя  в закладі проходить  виставка-конкурс дитячих робіт спільно з батьками на тему"Творчість Т. Г. Шевченка очима дітей"
Переглядів: 312 | Додав: dnz№9 | Дата: 13.02.2014 | Коментарі (1)

Пройшов колективний перегляд заняття-розваги з фізкультури в середній групі "У пощуках скарбів". Вихователь Савіцька А. І.
Переглядів: 322 | Додав: dnz№9 | Дата: 13.02.2014 | Коментарі (0)

В закладі проведено інтерактивний семінар "Застосування інформаційно-компютерних технологій в роботі ДНЗ, як один із шляхів модернізації дошкільної освіти".

Мета: надати дійову допомогу щодо поліпшення теоретичних та практичних знань педагогів з питання компютерів у систему дидактичних засобів ДНЗ. Вдосконалювати теоретичну та практичну підготовку вихователів до вивчення основ компютерної грамотності, до роботи з сучасними технологіями. Стимулювати педагогів до практичного застосування знань в роботі з дітьми.

Переглядів: 304 | Додав: dnz№9 | Дата: 13.02.2014 | Коментарі (0)

Традиційно в кінці кожного місяця в закладі проводиться День здоров'я для всіх вікових груп. 31 січня був проведений День зоровя під дивізом: "Спорт - це сила, що надає крила"
Переглядів: 260 | Додав: dnz№9 | Дата: 13.02.2014 | Коментарі (0)

Щиро вітаємо з професійним святом - Днем працівників освіти!

Хай завжди у Вашій педагогічній діяльності буде щедрою на сходи освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління - майбутнього нашої Батьківщини!

Переглядів: 307 | Додав: dnz№9 | Дата: 04.10.2013 | Коментарі (0)

Розвинути творчу уяву, природні здібності дошкільників, зануритися разом з дітьми у чарівний, дивовижний світ, світ краси і доброти допомагає гурткова робота, яка організована в кожному дошкільному закладі нашого міста. Яскравим підсумком роботи з розвитку творчих здібностей малят є щорічні традиційні виставки робіт гуртківців. І цей рік не став винятком.

Враховуючи те, що 2013 рік оголошений в Україні Роком дитячої творчості, з ініціативи методиста по дошкільному вихованню ІМЦ управління освіти В. Бурак, на базі нашого закладу була організована виставка дитячих малюнків та аплікацій на тему "Ключики до серця". На виставці були представлені роботи вихованців гуртків усіх дошкільних закладів міста. Приємно зазначити, що роботи дітей цікаві за змістом, різнопланові та виконані дуже майстерно.

Виставку відвідали запрошені батьки вихованців, педагоги, представники засобів масової інформації та самі дошкільники. Всі присутні були приємно вражені щирістю, ... Читати далі »

Переглядів: 418 | Додав: dnz№9 | Дата: 27.03.2013 | Коментарі (0)

22 березня 2013 року в дошкільному навчальному закладі №9 "Теремок" відкривається виставка дитячих робіт вихованців гуртків дошкільних закладів міста на тему "Ключики до серця".

Запрошуємо всіх бажаючих завітати на виставку!

Час роботи виставки: з 10.00 до 15.00

Переглядів: 274 | Додав: dnz№9 | Дата: 21.03.2013 | Коментарі (0)

В нашому закладі вже стало доброю традицією проводити цикл зимових свят. Не став винятком і нинішній рік. Розпочалися вони святом святого Миколая, новорічними ранками, тематичними заняттями, де панна Зима кружляла нас у своїх хороводах.

Після новорічних свят зазвучали колядки та щедрівки, новорічні засівальні обряди. Діти співали, декламували вірші, танцювали, колядували, щедрували. Піднесений настрій панував цього дня у всьому закладі, адже навколо щиро та дзвінко лунали побажання здоров'я, добра, злагоди, достатку, усяких гараздів.

А закінчилися святкування традиційно 14 січня прощанням з ялинкою. І знову діти зібралися в залі навколо красуні ялинки, демонстрували свої артистичні здібності, ще раз зустрілися з казковими героями, Дідом Морозом. До нових зустрічей, ялинко, до нових свят!

Ці свята мають велику виховну мету, пробуджують інтерес дошкільнят до народних традицій, відродження духовної спадщини українського народу.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 358 | Додав: dnz№9 | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (0)

З метою підвищення якості організації перспективності та наступності в роботі дошкільної та початкової освіти в нашому закладі вже кілька років поспіль працює гурток "Читайлик". Заняття проводить досвідчений педагог, вчитель вищої категорії Кішан Надія Яківна. Вона добре розуміється на дитячій психології, до кожної дитини підходить індивідуально, постійно спирається на попередні знання, уміння дітей і на основі зазначеного забезпечує їх удосконалення, осмислення вже на новому вищому рівні.

Педагог творчо підходить до організації та проведення занять з малюками. Всі заняття проводяться в ігровій формі, з використанням різноманітних наочних посібників, часто на заняття до дітей приходять улюблені казкові герої. Кожна зустріч педагога з дітьми наповнена сюрпризом.

Переглядів: 326 | Додав: dnz№9 | Дата: 16.01.2013 | Коментарі (0)

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров'я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя. його терпіння. уваги до внутрішнього світу дитини.

Ми вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ. які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям!

Бажаємо любові, миру, натхнення і нових здобутків! Добра і щастя Вам, дорогі дошкільники!

Переглядів: 328 | Додав: dnz№9 | Дата: 25.09.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 39 40 41 42 43 »