Головна » Архів матеріалів

Даний звіт зроблений на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178, «Положення про порядок звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед пед. колективом та громадськістю».

Мета: подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача.

Завдання звітування:

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління дошкільним навчальним закладом.

2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління дошкільним навчальним закладом.

          Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №9«Теремок» (далі -ДНЗ) –&n ... Читати далі »

Переглядів: 465 | Додав: dnz№9 | Дата: 01.07.2015 | Коментарі (0)

 

Повноцінність життя дитини передусім залежить від стану її здоров’я та рівня фізичного розвитку. Тож наше головне завдання – виховувати дітей здоровими,  забезпечувати належні умови для їхнього особистого становлення.

Наші діти здорові, фізично розвинені, мають певний руховий досвід, у них більше можливостей розвиватися всебічно, вони легше адаптуються до природних та соціальних умов зовнішнього середовища.

У нашому дошкільному закладі опанування дитиною правил та умов здорової, повноцінної життєдіяльності відбувається природним шляхом – у процесі взаємодії з дорослим, який дбає про її нормальний розвиток, турботливо доглядає за нею; реагує на поведінку, стан здоров’я, емоційні прояви.

Щоденно вихователі вчать дітей бути охайними, мити перед денним сном ноги, робити гімнастику пробудження.

... Читати далі »

Переглядів: 260 | Додав: dnz№9 | Дата: 24.06.2015 | Коментарі (0)

 Поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час різних  ситуацій -  це завдання перед дошкільним навчальним закладом залишається актуальним і в літній оздоровчий період.

     

    Педагоги нашого закладу провели низку тренінгів та занять, рухливих та дидактичних ігор бесід під час яких діти ознайомились із правилами дорожнього руху, вивчили найважливіші правила безпеки в побуті, навіть замалювали те, що запам’яталося.< ... Читати далі »

Переглядів: 244 | Додав: dnz№9 | Дата: 23.06.2015 | Коментарі (0)

«Ліс –багатство і окраса рідного краю.»

         «Оберігати природу-любити Батьківщину.»

         «Ліси Славутчини.»

Такі теми екскурсій, які проводяться вихователями дошкільного закладу літом. Дітям розповідається про користь лісів для всього живого, людей, які працюють у лісі, охоронні заходи, Червону книгу.

Під час таких екскурсій діти вчать правила поведінки та безпеки в лісі.

Особливого значення вихователі надають ігровій діяльності, руховій активності, спостереженням у природі.

Повернулись дошкільники з великою кількістю позитивних вражень та емоцій.

Наступна екскурсія буде за темою – «Якби я був чарівником, що зробив би для лісу&raq ... Читати далі »

Переглядів: 272 | Додав: dnz№9 | Дата: 19.06.2015 | Коментарі (0)

Основна мета роботи вихователя в літні місяці полягає у забезпеченні оздоровлення, збереження життя дітей та організації активної, змістовної, різноманітної та цікавої для них діяльності, під час якої формується дитячий колектив, засвоюються правила та виховуються позитивні навички культурної поведінки, накопичуються уявлення про навколишній світ та оточуюче середовище.Дорослі забезпечують чергування спокійної та рухливої діяльності дітей, правильний розподіл фізичного навантаження протягом усього дня при умові дотримання наступної примірної структури: спокійна самостійна ігрова, пізнавальна діяльність дітей (спостереження, досліди), бесіди, екскурсії, організовані рухливі ігри, ігри з елементами спорту, спортивні розваги, спокійна самостійна ігрова діяльність, праця, самостійна художня діяльність.

Дошкільники відвідуют ... Читати далі »

Переглядів: 254 | Додав: dnz№9 | Дата: 18.06.2015 | Коментарі (0)

Яку б роботу не виконувала людина, де б не працювала вона безпосередньо пов*язана з використанням енергії.

         Енергоресурси , які донедавна вважалися невичерпними та безмежними,  при аналізі говорять про те, що коштують дорого і не завжди можуть бути доступними.

Перед педагогами нашого дошкільного закладу постало питання навчити дітей заощадливо використовувати  воду, світло, тепло. Для цього з дошкільниками проводяться заняття «Бережімо те, що маємо», «Що зробити, щоб мати?». В повсякденному житті діти проводять досліди з лічильниками електроенергії, води. Вихователі показують дітям, як рахуються використані ресурси.

Діти малюють свої враження від таких розповідей педагога, розповідають історії про «краплинку води» та «ображену лампочку». А ще у закладі створений стенд «Я за енергозбереження» -  «Енерго «Теремок», який за ... Читати далі »

Переглядів: 237 | Додав: dnz№9 | Дата: 12.06.2015 | Коментарі (0)

В дошкільному закладі проходить літня оздоровча кампанія. До неї ретельно готувалися всі працівники та батьки. Поповнили іграшковий виносний матеріал, провели огляди ігрових та спортивного майданчиків.

Зробили територію цікавою для малечі. Дітей зустрічають казкові герої, квітники, розважальні куточки.

Вихователі продумують кожну прогулянку та заняття на свіжому повітрі. Діти граються з водою, піском, спортивним приладдям. Разом з тим, доглядають за рослинами, працюють, допомагають дорослим. Вивчають безліч рухливих ігор. Не забувають педагоги і про народні ігри.

Спортивні розваги розвивають у дошкільників фізичні якості: спритність, кмітливість, швидкість реакції.

Ми віримо, що наша діти гарно загартуються влітку і цікаво проживуть оздоровчий період.

         

Переглядів: 232 | Додав: dnz№9 | Дата: 12.06.2015 | Коментарі (0)

Щоб діти були здоровими і гарно відпочили влітку в нашому дитячому садку проводяться оздоровчі заходи:

         Збереження психічного здоров*я дошкільника.

- створення сприятливого мікроклімату в групах.

- екскурсії в природу

- вправи на релаксацію

- психогімнастика

- аутотренінг

         Збереження фізичного здоров*я.

- ранкова гімнастика, фізкультхвилинки та фізпаузи під час занять.

- фізкультурні заняття.

- ЛФК

- фізкультура на пргулянці

- рухливі ігри, самостійна рухова діяльність протягом дня.

- піші переходи

- дні здоров’я

- тижні здоров’я

- спортивні свята.

- гімнастика пробудження.

         ... Читати далі »

Переглядів: 254 | Додав: dnz№9 | Дата: 05.06.2015 | Коментарі (0)

      Надання дітям знань про здоров’я, здоровий спосіб життя, становлення їх фізичного, психічного і духовного здоров’я є необхідним та важливим завданням кожного дошкільного навчального закладу та родин. Саме тому в  закладі протягом року ми навчаємо малят  берегти життя та здоров’я, а як підсумок –проводяться «Тижні безпеки дитини», щоб виробити в свідомості  вихованців   стереотипи поведінки в різних несприятливих ситуаціях. Діти із задоволенням грали в дидактичні, сюжетно-рольові ігри, проводились  спостереження, цікаві бесіди, спортивні розваги, вікторини, конкурси .Вихованці   відвідали  пожежну частину де дізналися  багато цікаво. А з яким задоволенням вони  разом із своїми батьками прийняли участь у виставці дитячих малюнків на тему  «Про безпеку треба знати, про безпеку треба дбати».

        Тема безпеки ... Читати далі »

Переглядів: 252 | Додав: dnz№9 | Дата: 05.06.2015 | Коментарі (0)

На теренах нашого міста дошкільний навчальний заклад №9 «Теремок» відомий своєю якісною  роботою з вихованцями-дошкільниками. Територія та предметне середовище груп обладнанні так, щоб діти з перших хвилин перебування знаходились в оточенні естетично оформлених ігрових майданчиків та групових кімнат.

В дитячому садочку працює висококваліфікований колектив однодумців, які роблять щоденне перебування дітей цікавим, пізнавальним.

В закладі на протязі багатьох років працюють профільні групи, які дають змогу поповнювати знання дітей про природу, історію рідного краю, формують логіко-математичні уявлення. Ці групи працюють за окремими програмами, які передбачають роботу з дітьми на прогулянках, під час проведення гурткової роботи, в повсякденному житті.

Часті виходи дітей зі межі дошкільного закладу – пішохідні переходи та екскурсії знайомлять дошкільнят з оточуючим, вчать спілкуванню, досліджують та аналізують події, які відбуваються в нашом ... Читати далі »

Переглядів: 225 | Додав: dnz№9 | Дата: 05.06.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46 »