Головна » Архів матеріалів

Приємного відвідування ДНЗ №9 «Теремок»!

Виховання дитини в нашому дитячому садку організоване так, щоб всіляко посилити пізнавальні можливості дітей завдяки формуванню в них допитливості та стійкого інтересу до навколишнього світу.

Працівники дошкільного закладу постійно працюють над тим, щоб дитина завжди знаходилась в середовищі, яке  змалечку привертає увагу , збагачує їх, стає джерелом радісних відкриттів і переживань. Слідкують за квітниками, деревами, кущами.

Територія закладу повинна відкритися перед дитиною як жива лабораторія, де можна спостерігати і вивчати життя її мешканців, як школа, в якій можна успішно оволодіти елементарними правилами поведінки, уміннями та навичками розумного використання природи, примноження її багатства.

... Читати далі »

Переглядів: 276 | Додав: dnz№9 | Дата: 14.08.2015 | Коментарі (0)

Підготовка ДНЗ №9 до нового 2015-2016 навчального року.

Дякуємо всім за підтримку, допомогу та сприяння : міській владі, управлінню освіти, батьківській громаді та колективу дошкільного закладу.

1.Поточний ремонт групових приміщень дошкільного навчального закладу (білення стін, перефарбування в інший колір,шпаклювання).

2.Ремонт туалетних та гігієнічних кімнат в трьох вікових групах з облаштуванням стін плиткою та вагонкою, заміною сантехнічного та електрообладнання,  дверей

3.Ремонт у кімнаті для холодильників на харчоблоці з облаштуванням стін.

4.Фарбування обладнання на ігрових майданчиках.

5.Проведена перевірка та перезарядка во ... Читати далі »

Переглядів: 455 | Додав: dnz№9 | Дата: 13.08.2015 | Коментарі (0)

Пройшов місяць червень . Діти подорослішали. Стали загорілими.

Кожний день перебування – це нові враження, знання, знайомства, події, друзі.

Педагоги продумують кожне перебування на свіжому повітрі.

Це і конкурс малюнку на асфальті.

Ігри з водою, піском, загоряння на сонечку.

 

Багато задоволення дає дітям вихід за межі дошкільного закладу – в парк, ліс, стадіон, тощо.

Зупинись літо! Не минай так швидко!

Переглядів: 259 | Додав: dnz№9 | Дата: 03.07.2015 | Коментарі (0)

Готуючись до нового навчального року, колектив дошкільного навчального закладу №9 «Теремок» разом з батьками вихованців працюють над покращенням умов перебування дітей в дитячому садку.

         Створення комфортного, безпечного середовища – є важливим завданням всіх учасників освітньо - виховного процесу.

         Цього разу по закінченню навчального року в І молодшій, середній та старшій групах ретельно підійшли по ремонтів у гігієнічних кімнатах. Облаштували стіни плиткою. Замінили мийки для рук, унітази, шафки для рушників, місця для миття та обливання ніг.

Педагоги та технічні працівники дошкільного закладу щиро вдячні батькам, колегам та небайдужим людям, які допомогли у виконанні ремонтних робіт. Вагомий доробок своєю працею у облаштування приміщень внесли батьки Хоміч Т., Маля ... Читати далі »

Переглядів: 300 | Додав: dnz№9 | Дата: 02.07.2015 | Коментарі (0)

Даний звіт зроблений на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178, «Положення про порядок звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед пед. колективом та громадськістю».

Мета: подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача.

Завдання звітування:

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління дошкільним навчальним закладом.

2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління дошкільним навчальним закладом.

          Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №9«Теремок» (далі -ДНЗ) –&n ... Читати далі »

Переглядів: 494 | Додав: dnz№9 | Дата: 01.07.2015 | Коментарі (0)

 

Повноцінність життя дитини передусім залежить від стану її здоров’я та рівня фізичного розвитку. Тож наше головне завдання – виховувати дітей здоровими,  забезпечувати належні умови для їхнього особистого становлення.

Наші діти здорові, фізично розвинені, мають певний руховий досвід, у них більше можливостей розвиватися всебічно, вони легше адаптуються до природних та соціальних умов зовнішнього середовища.

У нашому дошкільному закладі опанування дитиною правил та умов здорової, повноцінної життєдіяльності відбувається природним шляхом – у процесі взаємодії з дорослим, який дбає про її нормальний розвиток, турботливо доглядає за нею; реагує на поведінку, стан здоров’я, емоційні прояви.

Щоденно вихователі вчать дітей бути охайними, мити перед денним сном ноги, робити гімнастику пробудження.

... Читати далі »

Переглядів: 293 | Додав: dnz№9 | Дата: 24.06.2015 | Коментарі (0)

 Поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час різних  ситуацій -  це завдання перед дошкільним навчальним закладом залишається актуальним і в літній оздоровчий період.

     

    Педагоги нашого закладу провели низку тренінгів та занять, рухливих та дидактичних ігор бесід під час яких діти ознайомились із правилами дорожнього руху, вивчили найважливіші правила безпеки в побуті, навіть замалювали те, що запам’яталося.< ... Читати далі »

Переглядів: 283 | Додав: dnz№9 | Дата: 23.06.2015 | Коментарі (0)

«Ліс –багатство і окраса рідного краю.»

         «Оберігати природу-любити Батьківщину.»

         «Ліси Славутчини.»

Такі теми екскурсій, які проводяться вихователями дошкільного закладу літом. Дітям розповідається про користь лісів для всього живого, людей, які працюють у лісі, охоронні заходи, Червону книгу.

Під час таких екскурсій діти вчать правила поведінки та безпеки в лісі.

Особливого значення вихователі надають ігровій діяльності, руховій активності, спостереженням у природі.

Повернулись дошкільники з великою кількістю позитивних вражень та емоцій.

Наступна екскурсія буде за темою – «Якби я був чарівником, що зробив би для лісу&raq ... Читати далі »

Переглядів: 307 | Додав: dnz№9 | Дата: 19.06.2015 | Коментарі (0)

Основна мета роботи вихователя в літні місяці полягає у забезпеченні оздоровлення, збереження життя дітей та організації активної, змістовної, різноманітної та цікавої для них діяльності, під час якої формується дитячий колектив, засвоюються правила та виховуються позитивні навички культурної поведінки, накопичуються уявлення про навколишній світ та оточуюче середовище.Дорослі забезпечують чергування спокійної та рухливої діяльності дітей, правильний розподіл фізичного навантаження протягом усього дня при умові дотримання наступної примірної структури: спокійна самостійна ігрова, пізнавальна діяльність дітей (спостереження, досліди), бесіди, екскурсії, організовані рухливі ігри, ігри з елементами спорту, спортивні розваги, спокійна самостійна ігрова діяльність, праця, самостійна художня діяльність.

Дошкільники відвідуют ... Читати далі »

Переглядів: 293 | Додав: dnz№9 | Дата: 18.06.2015 | Коментарі (0)

Яку б роботу не виконувала людина, де б не працювала вона безпосередньо пов*язана з використанням енергії.

         Енергоресурси , які донедавна вважалися невичерпними та безмежними,  при аналізі говорять про те, що коштують дорого і не завжди можуть бути доступними.

Перед педагогами нашого дошкільного закладу постало питання навчити дітей заощадливо використовувати  воду, світло, тепло. Для цього з дошкільниками проводяться заняття «Бережімо те, що маємо», «Що зробити, щоб мати?». В повсякденному житті діти проводять досліди з лічильниками електроенергії, води. Вихователі показують дітям, як рахуються використані ресурси.

Діти малюють свої враження від таких розповідей педагога, розповідають історії про «краплинку води» та «ображену лампочку». А ще у закладі створений стенд «Я за енергозбереження» -  «Енерго «Теремок», який за ... Читати далі »

Переглядів: 264 | Додав: dnz№9 | Дата: 12.06.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 43 44 45 46 47 48 49 »