Головна » Архів матеріалів

  Розвинути творчу уяву, природні здібності дошкільників, зануритися разом з дітьми у чарівний, дивовижний світ, світ краси і доброти допомагає гурткова робота, яка організована в кожному дошкільному закладі нашого міста. Яскравим підсумком роботи з розвитку творчих здібностей малят є щорічні традиційні виставки робіт гуртківців. І цей рік не став винятком.

  Враховуючи те, що 2013 рік оголошений в Україні Роком дитячої творчості, з ініціативи методиста по дошкільному вихованню ІМЦ управління освіти В. Бурак, на базі нашого закладу була організована виставка дитячих малюнків та аплікацій на тему "Ключики до серця". На виставці були представлені роботи вихованців гуртків усіх дошкільних закладів міста. Приємно зазначити, що роботи дітей цікаві за змістом, різнопланові та виконані дуже майстерно.

  Виставку відвідали запрошені батьки вихованців, педагоги, представники засобів масової інформації та самі дошкільники. Всі присутні були приємно вражені щирістю, ... Читати далі »

Переглядів: 555 | Додав: dnz№9 | Дата: 27.03.2013 | Коментарі (0)

  22 березня 2013 року в дошкільному навчальному закладі №9 "Теремок" відкривається виставка дитячих робіт вихованців гуртків дошкільних закладів міста на тему "Ключики до серця".

  Запрошуємо всіх бажаючих завітати на виставку!

  Час роботи виставки: з 10.00 до 15.00

Переглядів: 430 | Додав: dnz№9 | Дата: 21.03.2013 | Коментарі (0)

В нашому закладі вже стало доброю традицією проводити цикл зимових свят. Не став винятком і нинішній рік. Розпочалися вони святом святого Миколая, новорічними ранками, тематичними заняттями, де панна Зима кружляла нас у своїх хороводах.

   Після новорічних свят зазвучали колядки та щедрівки, новорічні засівальні обряди. Діти співали, декламували вірші, танцювали, колядували, щедрували. Піднесений настрій панував цього дня у всьому закладі, адже навколо щиро та дзвінко лунали побажання здоров'я, добра, злагоди, достатку, усяких гараздів.

  А закінчилися святкування традиційно 14 січня прощанням з ялинкою. І знову діти зібралися в залі навколо красуні ялинки, демонстрували свої артистичні здібності, ще раз зустрілися з казковими героями, Дідом Морозом. До нових зустрічей, ялинко, до нових свят!

  Ці свята мають велику виховну мету, пробуджують інтерес дошкільнят до народних традицій, відродження духовної спадщини українського народу.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 512 | Додав: dnz№9 | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (0)

З метою підвищення якості організації перспективності та наступності в роботі дошкільної та початкової освіти в нашому закладі вже кілька років поспіль працює гурток "Читайлик". Заняття проводить досвідчений педагог, вчитель вищої категорії Кішан Надія Яківна. Вона добре розуміється на дитячій психології, до кожної дитини підходить індивідуально, постійно спирається на попередні знання, уміння дітей і на основі зазначеного забезпечує їх удосконалення, осмислення вже на новому вищому рівні.

  Педагог творчо підходить до організації та проведення занять з малюками. Всі заняття проводяться в ігровій формі, з використанням різноманітних наочних посібників, часто на заняття до дітей приходять улюблені казкові герої. Кожна зустріч педагога з дітьми наповнена сюрпризом.

Переглядів: 479 | Додав: dnz№9 | Дата: 16.01.2013 | Коментарі (0)

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров'я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя. його терпіння. уваги до внутрішнього світу дитини. 

Ми вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ. які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! 

Бажаємо любові, миру, натхнення і нових здобутків! Добра і щастя Вам, дорогі дошкільники!

Переглядів: 479 | Додав: dnz№9 | Дата: 25.09.2012 | Коментарі (0)

Адміністрація та колектив дошкільного закладу запрошує Вас відвідати День відкритих дверей нашого закладу, який відбудеться 27 вересня 2012 року та присвячений Дню дошкілля.

Ви матимете можливість:

-  більш детально познайомитися з роботою закладу, з організацією навчально-виховного процесу,

- відвідати відкриті заняття та різні види діяльності з дошкільниками в усіх вікових групах,

- переглянути виставку посібників, виготовлених власноруч педагогами закладу,

- переглянути виставку дитячих робіт  на тему "Мій дитячий садок",

- зустрітися з спеціалістами: завідувачем, логопедом, практичним психологом, методистом, медичною сестрою та задати їм хвилюючі Вас питання.

- отримати кваліфіковану допомогу, пораду в консультаційному пункті "Шлях до серця дитини".

Переглядів: 507 | Додав: dnz№9 | Дата: 25.09.2012 | Коментарі (0)

Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.

 Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голову перед пам'яттю загиблих.

 Висловлюємо свою безмежну вдячність усім ветеранам, хто наближав довгоочікуваний День Перемоги!

  Щиро бажаємо всім міцного здоров'я, добра і благополуччя. Нехай у Ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток.

Переглядів: 514 | Додав: dnz№9 | Дата: 04.05.2012 | Коментарі (0)

  Педагоги нашого закладу спрямовують свою діяльність на збереження та зміцнення здоров'я дітей, розвиток їхніх фізичних якостей. Традиційно кожного року в закладі проводяться спортивні свята. І ось наші дошкільники мали змогу здійснити знову здійснити цікаву подорож в країну Здоров'я, яку підготували та провели музичний керівник І. Ніколаєнко та вихователь Л. Окуневська.

  Свято видалося цікавим, насиченим. Оригінальним та яскравим було оформлення залу. Діти з радістю та задоволенням виконували завдання, брали участь у змаганнях та конкурсах. осбливу радість приніс прихід казкових героїв:Карлсона та лікаря Айболита, ролді яких зіграли педагоги.

  У ході змаганнь малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя; розповідали вірші, прислів'я про спорт, та здоров'я. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних умінь і навичок.

Переглядів: 605 | Додав: dnz№9 | Дата: 04.05.2012 | Коментарі (0)

  Згідно з розпорядженням міського голови В. Б. Сидора протягом квітня тривав місячник з озеленення, благоустрою та санітарної очистки нашого міста. Активно долучилися до такої доброї справи і працівники нашого закладу. Наш заклад - це наш дім, тому й обходжуємо його дбайливими руками працівників, вихованців та їх батьків. Насмперед, прибрали прилеглу до закладу територію, підбілили саджанці та бордюри, впорядкували квітники, висіяли квіти, посадили молоді деревця. Всім нам хочеться жити в чистому і охайному місті.

 Звертаємося до всіх небайдужих славутчан: зробіть свій внесок у спільну справу, зробіть своє місто чистим та затишним і не лише під час проведення місячника, а постійно дбаймо за наш спільний дім!

Переглядів: 524 | Додав: dnz№9 | Дата: 04.05.2012 | Коментарі (0)

Його ім'я знає кожен, портрет прикрашає не одну оселю, а вірші підносять дух і заповнюють душу.

  Тарас Григорович Шевченко - геній не лише свого часу, а й сучасності. У своїх творах він відтворював реалії життя поневоленої України, закликав до єднання і боротьби за свободу та незалежність.   Переслідування , арешти та заслання не змусили Тараса Шевченка припинити писати про Україну і для неї.

  Життя і творчість Т. Г. Шевченка є взірцем для кожного з нас. Його твори роблять людей кращими, добрішими, свідомішими і сміливішими.

  Вже гарною традицією стало в нашому закладі щорічно в березні проводити Шевченківський тиждень. І цей рік не став винятком. Педагоги організували незабутню мандрівку життєвим і творчим шляхом великого Кобзаря, щоб ще раз возвеличити його ім'я та віддати належну шану. Завдяки роботі педагогів, вихованці змогли поринути у світ мистецтва і ще раз полюбити вже такого рідного їм Шевченка. Маленькі дошкільнята водили хоровод " ... Читати далі »

Переглядів: 699 | Додав: dnz№9 | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 56 57 58 59 »