Головна » Архів матеріалів

З метою підвищення якості організації перспективності та наступності в роботі дошкільної та початкової освіти в нашому закладі вже кілька років поспіль працює гурток "Читайлик". Заняття проводить досвідчений педагог, вчитель вищої категорії Кішан Надія Яківна. Вона добре розуміється на дитячій психології, до кожної дитини підходить індивідуально, постійно спирається на попередні знання, уміння дітей і на основі зазначеного забезпечує їх удосконалення, осмислення вже на новому вищому рівні.

  Педагог творчо підходить до організації та проведення занять з малюками. Всі заняття проводяться в ігровій формі, з використанням різноманітних наочних посібників, часто на заняття до дітей приходять улюблені казкові герої. Кожна зустріч педагога з дітьми наповнена сюрпризом.

Переглядів: 470 | Додав: dnz№9 | Дата: 16.01.2013 | Коментарі (0)

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров'я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя. його терпіння. уваги до внутрішнього світу дитини. 

Ми вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ. які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! 

Бажаємо любові, миру, натхнення і нових здобутків! Добра і щастя Вам, дорогі дошкільники!

Переглядів: 468 | Додав: dnz№9 | Дата: 25.09.2012 | Коментарі (0)

Адміністрація та колектив дошкільного закладу запрошує Вас відвідати День відкритих дверей нашого закладу, який відбудеться 27 вересня 2012 року та присвячений Дню дошкілля.

Ви матимете можливість:

-  більш детально познайомитися з роботою закладу, з організацією навчально-виховного процесу,

- відвідати відкриті заняття та різні види діяльності з дошкільниками в усіх вікових групах,

- переглянути виставку посібників, виготовлених власноруч педагогами закладу,

- переглянути виставку дитячих робіт  на тему "Мій дитячий садок",

- зустрітися з спеціалістами: завідувачем, логопедом, практичним психологом, методистом, медичною сестрою та задати їм хвилюючі Вас питання.

- отримати кваліфіковану допомогу, пораду в консультаційному пункті "Шлях до серця дитини".

Переглядів: 495 | Додав: dnz№9 | Дата: 25.09.2012 | Коментарі (0)

Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.

 Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голову перед пам'яттю загиблих.

 Висловлюємо свою безмежну вдячність усім ветеранам, хто наближав довгоочікуваний День Перемоги!

  Щиро бажаємо всім міцного здоров'я, добра і благополуччя. Нехай у Ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток.

Переглядів: 500 | Додав: dnz№9 | Дата: 04.05.2012 | Коментарі (0)

  Педагоги нашого закладу спрямовують свою діяльність на збереження та зміцнення здоров'я дітей, розвиток їхніх фізичних якостей. Традиційно кожного року в закладі проводяться спортивні свята. І ось наші дошкільники мали змогу здійснити знову здійснити цікаву подорож в країну Здоров'я, яку підготували та провели музичний керівник І. Ніколаєнко та вихователь Л. Окуневська.

  Свято видалося цікавим, насиченим. Оригінальним та яскравим було оформлення залу. Діти з радістю та задоволенням виконували завдання, брали участь у змаганнях та конкурсах. осбливу радість приніс прихід казкових героїв:Карлсона та лікаря Айболита, ролді яких зіграли педагоги.

  У ході змаганнь малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя; розповідали вірші, прислів'я про спорт, та здоров'я. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних умінь і навичок.

Переглядів: 593 | Додав: dnz№9 | Дата: 04.05.2012 | Коментарі (0)

  Згідно з розпорядженням міського голови В. Б. Сидора протягом квітня тривав місячник з озеленення, благоустрою та санітарної очистки нашого міста. Активно долучилися до такої доброї справи і працівники нашого закладу. Наш заклад - це наш дім, тому й обходжуємо його дбайливими руками працівників, вихованців та їх батьків. Насмперед, прибрали прилеглу до закладу територію, підбілили саджанці та бордюри, впорядкували квітники, висіяли квіти, посадили молоді деревця. Всім нам хочеться жити в чистому і охайному місті.

 Звертаємося до всіх небайдужих славутчан: зробіть свій внесок у спільну справу, зробіть своє місто чистим та затишним і не лише під час проведення місячника, а постійно дбаймо за наш спільний дім!

Переглядів: 512 | Додав: dnz№9 | Дата: 04.05.2012 | Коментарі (0)

Його ім'я знає кожен, портрет прикрашає не одну оселю, а вірші підносять дух і заповнюють душу.

  Тарас Григорович Шевченко - геній не лише свого часу, а й сучасності. У своїх творах він відтворював реалії життя поневоленої України, закликав до єднання і боротьби за свободу та незалежність.   Переслідування , арешти та заслання не змусили Тараса Шевченка припинити писати про Україну і для неї.

  Життя і творчість Т. Г. Шевченка є взірцем для кожного з нас. Його твори роблять людей кращими, добрішими, свідомішими і сміливішими.

  Вже гарною традицією стало в нашому закладі щорічно в березні проводити Шевченківський тиждень. І цей рік не став винятком. Педагоги організували незабутню мандрівку життєвим і творчим шляхом великого Кобзаря, щоб ще раз возвеличити його ім'я та віддати належну шану. Завдяки роботі педагогів, вихованці змогли поринути у світ мистецтва і ще раз полюбити вже такого рідного їм Шевченка. Маленькі дошкільнята водили хоровод " ... Читати далі »

Переглядів: 688 | Додав: dnz№9 | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)

  В дошкільному закладі з 20 по 27 лютого 2012 року проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

  Насамперед, було проведено нарада з педагогами щодо організації та проведення Тижня знань із залученням працівників МНС. Зі сторони працівників Держтехногенбезпеки та МНС була надана необхідна практична та методична допомога.

  З працівниками закладу та батьками вихованців проведено цикл лекцій, консультацій, бесід з питань навчання правил безпеки життєдіяльності та набуття дітьми практичних навичок поведінки під час їх виникнення. До проведення цих заходів також були залучені фахівці МНС та рятувально-водолазної служби. Також з усіма працівниками закладу з залученням вихованців було проведено відпрацювання практичних дій.

  Методичною службою закладу було розроблено та роздруковано ілюстративні поради, листівки. за допомогою яких було поновлено куточок безпеки життєдіяльності закладу. А також в батьківських куточках всіх вікових груп р ... Читати далі »

Переглядів: 885 | Додав: dnz№9 | Дата: 24.02.2012 | Коментарі (0)

  За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

  Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем. водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

  Не залишайте дітей без нагляду!

  Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

  Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте: ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно ... Читати далі »

Переглядів: 485 | Додав: dnz№9 | Дата: 24.02.2012 | Коментарі (0)

Впровадження принципово нових підходів до дитини, заявлених у Базовій програмі, потребує багато в чому й новітніх технологій. Педагоги широко послуговуються ними, творчо переробляючи й адаптовуючи до конкретних умов. Такою інновацією стала робота з піском (сендплей). Найсприятливіший для сендплею  - саме дошкільний вік. Відомі з давніх часів ігри з піском, чи не найулюбленіші ігри дітей, прості й недорогі в організації. А головне дають величезні розвивальний і корекційний ефекти. Робота зпіском дає змогу розв'язувати  завдання чотирьох сфер Базової програми: "Я Сам", "Люди", "Природа", "Культура". Попри всі ці переваги, сендплей залишається недооціненим, і його величезні можливості, на жаль, мало використовуються вихователями, особливо в холодну пору.

  Саме тому про різнобічний розвиток малят засобами сендплею йшлося на семінарі-практикумі, який провела для вихователів дошкільного закладу практичний психолог Шетманюк Л. С. Насамперед, Людмила Сергіївна теоретич ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1285 | Додав: dnz№9 | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 56 57 58 59 »