Головна » Архів матеріалів

  В дошкільному закладі з 20 по 27 лютого 2012 року проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

  Насамперед, було проведено нарада з педагогами щодо організації та проведення Тижня знань із залученням працівників МНС. Зі сторони працівників Держтехногенбезпеки та МНС була надана необхідна практична та методична допомога.

  З працівниками закладу та батьками вихованців проведено цикл лекцій, консультацій, бесід з питань навчання правил безпеки життєдіяльності та набуття дітьми практичних навичок поведінки під час їх виникнення. До проведення цих заходів також були залучені фахівці МНС та рятувально-водолазної служби. Також з усіма працівниками закладу з залученням вихованців було проведено відпрацювання практичних дій.

  Методичною службою закладу було розроблено та роздруковано ілюстративні поради, листівки. за допомогою яких було поновлено куточок безпеки життєдіяльності закладу. А також в батьківських куточках всіх вікових груп р ... Читати далі »

Переглядів: 894 | Додав: dnz№9 | Дата: 24.02.2012 | Коментарі (0)

  За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

  Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем. водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

  Не залишайте дітей без нагляду!

  Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

  Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте: ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно ... Читати далі »

Переглядів: 494 | Додав: dnz№9 | Дата: 24.02.2012 | Коментарі (0)

Впровадження принципово нових підходів до дитини, заявлених у Базовій програмі, потребує багато в чому й новітніх технологій. Педагоги широко послуговуються ними, творчо переробляючи й адаптовуючи до конкретних умов. Такою інновацією стала робота з піском (сендплей). Найсприятливіший для сендплею  - саме дошкільний вік. Відомі з давніх часів ігри з піском, чи не найулюбленіші ігри дітей, прості й недорогі в організації. А головне дають величезні розвивальний і корекційний ефекти. Робота зпіском дає змогу розв'язувати  завдання чотирьох сфер Базової програми: "Я Сам", "Люди", "Природа", "Культура". Попри всі ці переваги, сендплей залишається недооціненим, і його величезні можливості, на жаль, мало використовуються вихователями, особливо в холодну пору.

  Саме тому про різнобічний розвиток малят засобами сендплею йшлося на семінарі-практикумі, який провела для вихователів дошкільного закладу практичний психолог Шетманюк Л. С. Насамперед, Людмила Сергіївна теоретич ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1296 | Додав: dnz№9 | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)

Під такою назвою було проведено 09. 02. 2012 року відкрите заняття в середній групі для вихователів інших вікових груп.

 Питання гендерного виховання дошкільників викликають у педагогів дедалі більший інтерес. Це зумовлено тим, що сучасні підходи до розвитку особистості не можуть не враховувати статевих особливостей дітей. Починаючи з молодшої групи в нашому закладі проводиться комплексна робота по гендерному вихованню з використанням різноманітних методів. Результатом роботи став колективний перегляд заняття в середній групі, яке провела вихователь Ніколайчук С. Т. Заняття продумано та побудовано в цікавій ігровій формі з використанням різноманітних ігрових вправ: "Чарівне сердечко", "Відгадай за іменем", "Весела сопілка", "Відгадай, хто я?", "Навпаки" тощо. Таке заняття в доступній формі допомагає дошкільникам усвідомлювати себе особами певної статті, орієнтуватись у стереотипах відповідної поведінки та формує у них позитивне ставлення до своїх однолітків і старших осіб ... Читати далі »

Переглядів: 1582 | Додав: dnz№9 | Дата: 09.02.2012 | Коментарі (0)

2 лютого о 17.00 годині відбудеться засідання батьківського комітету дошкільного закладу.
Переглядів: 591 | Додав: dnz№9 | Дата: 31.01.2012 | Коментарі (0)

25. 01.2012р. У нашого закладу зявився свій ітернет-сайт.На сторінках сайту ви можете ознайомитися з історією нашого закладу, нашими досягненнями, нашими працівниками тощо. Корисну та цікаву інформацію можна отримати на сторінці "Методична робота", а на сторінці "Фотогалерея" переглянути яскраві фотографії зі свят та розваг, а також буденного життя закладу. За допомогою сторінки " Гостьова книга", Ви можете надсилати свої пропозиції, зауваження, подяки, щодо роботи нашого закладу.
Переглядів: 496 | Додав: dnz№9 | Дата: 25.01.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 57 58 59