Головна » 2017 » Червень » 7 » Афлатун крокує містом.
Афлатун крокує містом.

Захід, який відбувся у дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути, присвячений 400 –річчю першої згадки про наше місто.

« Моє рідне місто, народжене серед лісів! Ти маєш магнетичну силу: хто потрапив до тебе одного разу, той уже не покине. Ти дивуєш своїми стрункими вулицями, чистотою, ошатністю.

Моє любе місто, зболене, зраджене. На твоєму тілі залишилися рубці , але ти дихаєш вільно, всміхаєшся сонцю, підводиш голову і протягуєш руки-гілля до чистого мирного неба.

Моє місто! Ти вбране у синьо-жовті прапори, що їх полощуть вітри.

Моє миле місто! Радій разом з нами кожному народженому мешканцю.

Моє любе місто! Знай: ми любимо тебе і ніколи не зрадимо тебе.» - такими словами розпочався захід.

Патріотичні почуття ми виховуємо у наших дітей до рідного міста. Хочемо, щоби діти знали, любили, цінували все здобуте у місті дорослими людьми. Намагалися зробити його ще краще та привабливе для життя.

Поєднали цю роботу з впровадженням в практику роботи Міжнародної фінансової та соціальної програми «Афлатот».

Нові економічні поняття програми діти засвоюють у грі, під час екскурсій, пішохідних переходів, зустрічей.

Завітали до закладу вихователі з інших ДНЗ міста.

Переглядів: 127 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1