Головна » 2017 » Травень » 11 » Афлатунчик запросив на екскурсію до музею.
Афлатунчик запросив на екскурсію до музею.

Діти старшої групи №1 дошкільного навчального закладу №9 «Теремок» зі своїм вихователем Валентиною Захожою відвідали нумізматичну виставку грошей в історично - краєзнавчому музеї міста Славути.

Афлатунчик з екскурсоводом розповіли, що кожна країна має свої гроші: паперові та металеві (монети). На грошах відображаються головні постаті країни, визначні події (ювілейні гроші).

Вихователь пояснила дітям, що гроші заробляють дорослі (мами, тата) за свою працю на роботі. Діти повинні розуміти, що грошей у родині повинно хватати на всі потреби, тому до них необхідно ставитись розсудливо та аналізувати на що в першу чергу витрачати, на що заощадити, щоб в подальшому цей товар придбати.

- Роздивіться купюри уважно і скажіть, вони схожі між собою чи різні?

- Чим вони відрізняються між собою? (кольором, цифрами)

- Як називаються гроші на Україні? (гривні)

- А з чого зроблені гривні? (з паперу) А монети? (з металу)

- Паперові гроші називають купюрами. Одна купюра може бути в 1 гривню, в 2 гривні, 5 гривень.

- Діти, скажіть, купюри у скільки гривень не існує? (3 і 4 гривні)

- А для чого нам потрібні гроші? (щоб купувати товар)

Кожен товар має свою ціну .

Такі запитання ставилися до дошкільників і вони знали відповіді на них.

Переглядів: 120 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1