Головна » 2015 » Квітень » 29 » «Бережемо життя і здоров’я дітей»
«Бережемо життя і здоров’я дітей»
«Бережемо життя і здоров’я дітей» В ДНЗ №9 «Теремок» з 20.04.по 24 квітня був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Надання дітям знань про здоров’я, здоровий спосіб життя, становлення їх фізичного, психічного і духовного здоров’я є необхідним та важливим завданням кожного дошкільного навчального закладу та родин. Саме тому в закладі протягом року ми навчаємо малят берегти життя та здоров’я, а як підсумок –проводяться «Тижні безпеки дитини», щоб виробити в свідомості вихованців стереотипи поведінки в різних несприятливих ситуаціях. Діти із задоволенням грали в дидактичні, сюжетно-рольові ігри, проводились спостереження, цікаві бесіди, спортивні розваги, вікторини, конкурси .Вихованці відвідали пожежну частину де дізналися багато цікаво. А з яким задоволенням вони разом із своїми батьками прийняли участь у виставці дитячих малюнків на тему «Про безпеку треба знати, про безпеку треба дбати». Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона дає змогу вихованцям ознайомитись з навколишнім , а найголовніше –берегти своє здоров’я , любити рідний край, оберігати те, що є частиною нашої прекрасної планети Земля. Савіцька А.І. вихователь ДНЗ №9 «Теремок»
Переглядів: 382 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0