Головна » 2015 » Червень » 5 » «Бережемо життя і здоров’я дітей»
«Бережемо життя і здоров’я дітей»

Надання дітям знань про здоров’я, здоровий спосіб життя, становлення їх фізичного, психічного і духовного здоров’я є необхідним та важливим завданням кожного дошкільного навчального закладу та родин. Саме тому в  закладі протягом року ми навчаємо малят  берегти життя та здоров’я, а як підсумок –проводяться «Тижні безпеки дитини», щоб виробити в свідомості  вихованців   стереотипи поведінки в різних несприятливих ситуаціях. Діти із задоволенням грали в дидактичні, сюжетно-рольові ігри, проводились  спостереження, цікаві бесіди, спортивні розваги, вікторини, конкурси .Вихованці   відвідали  пожежну частину де дізналися  багато цікаво. А з яким задоволенням вони  разом із своїми батьками прийняли участь у виставці дитячих малюнків на тему  «Про безпеку треба знати, про безпеку треба дбати».

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона дає змогу вихованцям ознайомитись з навколишнім , а найголовніше –берегти своє здоров’я , любити рідний край, оберігати те, що є частиною нашої прекрасної планети Земля.

Савіцька А.І. вихователь

Переглядів: 175 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0