Головна » 2017 » Лютий » 1 » Цікавість « Чомусиків» .
Цікавість « Чомусиків» .

Наші діти ,як справжні « чомусики» хочуть знати все на світі .Ось і на одному із занять діти I середньої групи ДНЗ №9 «Теремок» знайомилися з транспортом . Н а занятті вони дізналися , що є транспорт пасажирський та вантажний.

Цікаво було відгадувати загадки , знаходити на картинках відповідний транспорт . Також дітки дізналися , про призначення транспортної техніки  спеціального призначення – це швидка допомога , поліцейське  та пожежне авто . Спостерігали за транспортом нашого міста і дішли висновку , що не всі види транспорту є у нашому рідному місті . Адже наше місто не дуже велике, тож немає повітряного транспорту , і немає  великих річок , отже і немає водного транспорту .

І ось , щоб змінити цю ситуацію , дітки  вирішили виліпити  повітряний транспорт « літачки » , адже вони мріють мандрувати на повітряному транспорті , щоб краще роздивитися краєвиди нашої рідної неньки України !

Вихователь Ковалінська С. П.

Переглядів: 407 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1
1 MarryLosub
Hello everybody! I desire to get something off one's chest you a lilliputian on every side myself, I am thoroughly a wealthy woman, I like to shock a resemble a smiling hold up to ridicule and I tenderness my undertaking, I'm ripping but there is no supplement of a participant with whom I could justified have sex. You speak with with it is the stretch and cold hard cash that would have to work I from no occasion because dates and meetings that would just talk. I lately crave passionate copulation without commitment. Breast value 3 athletic, enticing, ineffectual growth. My photos are here http://sex911.top/MarryLosub There is a gismo, and she can come, just sire an apartment where you can come. If you are married, you can be your mistress. If you are interested then divert create or call.