Головна » 2019 » Серпень » 27 » День Державного Прапора. День незалежності України.
День Державного Прапора. День незалежності України.

В дошкільному навчальному закладі відбулися заходи до Дня Державного Прапору та 28- річниці незалежності України.

Гаслом цього дня було - «Живи ,Україно, всім ворогам назло! Слава Україні!».

Зранку дошкільнят зустрічала територія, прикрашена прапорцями України та нашого міста.

Розвага «Я люблю Україну» відбулась у кожній групі. Діти малювали прапор України. Найменші - символ України «Червону калину».

Всі разом у музичній залі заспівали пісні про Україну та декламували вірші про Славуту.

Традиційно на День незалежності представники дошкільного закладу покладають квіти до Стели пам*яті загиблим у зоні ООС. Цього разу цю почесну місію було доручено вихованцям середньої групи №2 разом з вихователем Ніною Корнійчук.

Діти пройшлися прикрашеними вулицями міста.

Переглядів: 10 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1