Головна » 2016 » Березень » 18 » День народження Афлатунчика
День народження Афлатунчика

17 березня в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути відбулось заняття клубу економічних знань, на якому діти святкували день народження свого друга Афлатунчика.

Діти подарували йому подарунки, які старанно виготовляли зі своїми педагогами: з глини, малюнки, аплікації, ляльки-мотанки, сувеніри. Особливе враження справило на присутніх дерево добра, віри, надії, яке прикрасили посмішками та добрими сердечками. Такіж сердечка вихованці подарували Афлатунчику.

Він до дітей прийшов теж з подарунками: розвивальні ігри, книжки, цікаві завдання, кросворди, тошо. Звучали веселі вірші, пісні.

В кінці заходу діти зробили фото напам*ять.

Не забув Афлатунчик і про найменших дітей дошкільного закладу. Разом зі своїми друзями подарував малечі цікаві книги.

Переглядів: 582 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1