Головна » 2015 » Червень » 5 » День захисту дітей у нашому дошкільному закладі ДНЗ №9 «Теремок».
День захисту дітей у нашому дошкільному закладі ДНЗ №9 «Теремок».

Колектив дитячого садка ретельно готували дітям свято до Дня захисту дітей. Педагоги   зробити його веселим, цікавим, змістовним.

У цей день звучала музика, лунав спів, проводились цікаві вікторини, ігри. Діти розповідали вірші про місто, Україну,своє дитинство.

Вихованці закладу показали свої уміння у малюванні, ліпці, аплікації. Різноманітною була виставка дитячих робіт під гаслом «Моє щасливе дитинство».

Взяли участь і в міському святі.   Шетманюк  Мирослава  заспівала пісню «Заметушечка».   Юліана Ніколайчук  та Кароліна  Опанасюк виконали пісню « Журавлик», яка сподобалась всім присутнім.

Переглядів: 157 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0