Головна » 2018 » Вересень » 25 » До Всеукраїнського дня дошкілля.
До Всеукраїнського дня дошкілля.

Професія вихователя вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті дітей, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Зробити перебування дітей в дошкільному закладі цікавим та змістовним наша задача. До цього прагнуть наші педагоги.

25 вересня в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» вихователі, практичний психолог, вчитель-логопед презентували дидактичні посібники, таблиці, набірні полотна, роздатковий пізнавальний матеріал, який виготовили своїми руками відповідно до вимог Програми розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля та Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Цю виставку посібників присвятили Всеукраїнському дню дошкілля, який у цьому році святкується 30 вересня.

Різноманітна тематика посібників. Багатофункціональне застосування. Естетичне оформлення. Але головне завдання – зацікавлення дітей до пізнання нового, полегшення сприймання знань, завдань, подій, ситуацій про які розповідає їм дорослий.

Дякуємо педагогам за їх багатогранні таланти, творчість, фантазію, працелюбність

Переглядів: 47 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1