Головна » 2014 » Жовтень » 21 » Доля пов'язана з дітьми
Доля пов'язана з дітьми
Ще зовсім юним дівчам розпочала свою трудову діяльність у нашому дошкільному закладі практичний психолог Козік Мілана Олександрівна і ось уже 21 рік плідно працює тут. Найбільшим багатством, найдорожчою цінністю Мілана Олександрівна вважає людину. Хай поки ще тендітну, бо дитина ж ще, але все таки людину, бо вже має душу, вміє чути, бачити, відчувати і говорити. Навчитися промовляти душею до душі, на думку, Мілани Олександрівни - найвище надбання стосунків між дорослим та дитиною. Найбільшу радість отримує від спілкування з дітьми, адже сама є щасливою мамою трьох дітей. В своїй роботі з дітьми завжди керується основним принципом, що кожен вихованець- це маленька особистість, з думкою якої потрібно рахуватися, бути не над дитиною, а поряд із нею. Високий професіоналізм, творчість, ерудованість, щляхетність. співробітництво - ось, що допомагає Мілані Олександрівні досякти високих результатів у праці.. Саме тому вона стала переможцем в конкурсі "На кращий психологічний кабінет серед освітніх закладів міста" У щоденному житті Мілана Олександрівна добра, мила, скромна, щира. А ще людина дуже творча:: сама пише картини, вишиває. шиє, виготовляє посіьники для роботи з дітьми і в кожному виробі залишає частинку своєї безмежної душі.
Переглядів: 226 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0