Головна » 2017 » Вересень » 20 » Долучаємо дошкільнят до святкування Дня міста Славути.
Долучаємо дошкільнят до святкування Дня міста Славути.

21 вересня – день народження нашого міста.

Протягом навчального року педагоги багаторазово проводили бесіди, заняття, екскурсії, піші переходи вулицями рідного міста. Розповідали про видатних людей, які народилися в місті. Відвідували краєзнавчий музей, бібліотеки, школи, позашкільні заклади та інші установи.

Відповідно до заходів, які затверджені керівником дошкільного закладу 4 січня 2017 року, проводилися акції, конкурси малюнків, тематичні заняття, екскурсії. Метою таких заходів було показати дітям як у місті піклуються про дошкільників, удосконалюють базу закладів для творчого зростання малечі, роблять місто кращим та зручнішим для проживання. Екскурсії вулицями міста «Моє гарне місто» та «Я гордий тим, що я славутчанин» дали змогу вихованцям зрозуміти значення великої роботи дорослих людей, які зробили гарні тротуари, дороги, місця відпочинку, квітники, автобусні зупинки, тощо

До 400-річчя першої писемної згадки про Славуту в ДНЗ проведено презентацію ІІ частини навчально-методичного посібника «Енергозбереження: я, родина,дитячий садок, місто».

Вихователі дошкільного закладу узагальнили свої досвіди роботи по ознайомленню дошкільнят з історією, природою рідного краю. В методичному кабінеті можна ознайомитися з досвідом роботи вихователів Корнійчук Ніни «Ліс-наше багатство», Савіцької Антоніни - «Моє рідне місто», Ніколайчук Світлани – «Стежками рідного міста», Конончук Людмили – « Квіти нашого краю», Поліводи Наталії – «Наш дім», Самощук Ірини – «Дитячий садок».

Свою любов до рідного міста педагоги закладу передають дошкільнятам.

Переглядів: 134 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1