Головна » 2015 » Грудень » 11 » Формуємо правову свідомість дошкільнят
Формуємо правову свідомість дошкільнят

З 7 грудня по 11 грудня в дошкільному закладі №9 проходив Всеукраїнський тиждень права та 10 грудня відзначався Міжнародний день права.

В рамках тижня проводились  заняття з правового виховання:

- Старша група  - «В країні прав дитинства» , «Порушення прав і обов'язків у казках та оповіданнях".

-Середня група -  "Дитячий садок - моя друга домівка", Подорож у Королівство порушених прав".

-Молодша група  - «Захистіть курча від лиха і зла, бо воно ще дитина мала», «Квітка, як дитина мала, чекає підтримки, добра» .

10 грудня відбувся випуск стенду «Великі права маленької людини», «Поради батькам». Для дорослих організована виставка видань з правового виховання "Формуємо правову  свідомість дошкільнят".

Завершився тиждень права підсумковими бесідами  "Мир і дружба - не дива, або знай свої права".

Дітям про їх права розповіли юристи Литвиненко Олексій та Краля Ігор.

Колектив дошкільного закладу переконаний, що відчуття  громадянина формується з дитинства. Самоповага, самоконтроль, важливість існування дитини є основа розуміння соціального життя поряд з іншими людьми та виховання у дошкільнят поведінкових навиків та умінь. Знання своїх прав та обов*язків надасть дітям  впевненості та розвинуть почуття власної гідності.

Переглядів: 214 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1