Головна » 2013 » Січень » 16 » Готуємося до школи.
Готуємося до школи.

З метою підвищення якості організації перспективності та наступності в роботі дошкільної та початкової освіти в нашому закладі вже кілька років поспіль працює гурток "Читайлик". Заняття проводить досвідчений педагог, вчитель вищої категорії Кішан Надія Яківна. Вона добре розуміється на дитячій психології, до кожної дитини підходить індивідуально, постійно спирається на попередні знання, уміння дітей і на основі зазначеного забезпечує їх удосконалення, осмислення вже на новому вищому рівні.

Педагог творчо підходить до організації та проведення занять з малюками. Всі заняття проводяться в ігровій формі, з використанням різноманітних наочних посібників, часто на заняття до дітей приходять улюблені казкові герої. Кожна зустріч педагога з дітьми наповнена сюрпризом.

Переглядів: 296 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0