Головна » 2015 » Лютий » 12 » Інформація ДНЗ №9 «Теремок» на виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради від 26 січня 2015р.№3аг «Пр
Інформація ДНЗ №9 «Теремок» на виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради від 26 січня 2015р.№3аг «Про посилення заходів безпеки у навчальному закладі»
1. Видано наказ №2 аг від 30.01.2015 р. «Про посилення заходів безпеки в закладі»
2. Розроблено заходи з організації та забезпечення збереження та здоров”я всіх учасників навчально-виховного процесу.
3.Проведено інструктажі з працівниками ДНЗ з правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів у тому числі замаскованими під них речами.
4.Проведено з працівниками закладу:

-Проведена педгодина в закладі ,на якій розглядали питання заходів безпеки,як поводитись дорослим та дітям у небезпечних ситуаціях.
-Переглянули відеофільм «Захист від терактів»
-Практичним психологом закладу проведені тренінги та заняття ,під час яких діти та працівники узальнили знання щодо вірного поводження у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
-Проведено ряд лекцій.
-Розроблено серію пам’яток.
-Медичною сестрою Хоменко О.І проведено ряд індивідуальних бесід.
-Створено виставку друкованого матеріалу з даної теми.
-Кожного працівника закладу забезпечено засобами індивідуального захисту (ватно-марлевими пов’язками).
5.Проведено з батьківською громадою:
-Вихователями надано консультації щодо контролю за поведінкою дітей на вулиці та вдома.
-Відбулися лекції на теми: «Правила поводження з вибуховими небезпечними предметами»; «Предмети,які потребують обережного поводження»
--В кожній віковій групі оформлені куточки для батьків де розміщені інформаційні матеріали.
-Проведені загальні батьківські збори,де розглянули питання щодо контролю батьків за поведінкою дітей.
6.Для вихованців закладу проведено:
-бесіди,тренування,сюжетно-рольові ігри,дид.ігри,читання худ.творів.
-Провели заняття в кожній віковій групі з образотворчої діяльності,де діти відобразили у своїх роботах ті моменти ,які їх найбільше вразили.

7.Обмежений доступ та територію закладу.Вхід у приміщення сторонніх осіб здійснюється виключно з дозволу адміністрації.
8.Проведено роз’яснювальну роботу про оперативне інформування силових та інших структур у разі виявлення вибухових речовин.
9.Розроблено графік чергувань на черговому посту ДНЗ.

Завідувач ДНЗ№9 В.В.Шитманюк
Переглядів: 272 | Додав: dnz9teremok | Рейтинг: 0.0/0