Головна » 2015 » Червень » 5 » Інноваційний простір дошкільного навчального закладу №9 «Теремок». (Що необхідно знати батькам).

На теренах нашого міста дошкільний навчальний заклад №9 «Теремок» відомий своєю якісною  роботою з вихованцями-дошкільниками. Територія та предметне середовище груп обладнанні так, щоб діти з перших хвилин перебування знаходились в оточенні естетично оформлених ігрових майданчиків та групових кімнат.

В дитячому садочку працює висококваліфікований колектив однодумців, які роблять щоденне перебування дітей цікавим, пізнавальним.

В закладі на протязі багатьох років працюють профільні групи, які дають змогу поповнювати знання дітей про природу, історію рідного краю, формують логіко-математичні уявлення. Ці групи працюють за окремими програмами, які передбачають роботу з дітьми на прогулянках, під час проведення гурткової роботи, в повсякденному житті.

Часті виходи дітей зі межі дошкільного закладу – пішохідні переходи та екскурсії знайомлять дошкільнят з оточуючим, вчать спілкуванню, досліджують та аналізують події, які відбуваються в нашому місті.

Проведені музично-розважальні заходи наповнюють життя дітей у дошкільному закладі комфортом, посмішкою, радістю.

В наступному навчальному році дана робота буде удосконалюватись. Упровадження додаткових освітніх послуг з навчання дітей іноземної мови, хореографії, ранньому читанню дадуть змогу ефективно підготуватись до шкільного життя. Застосування ЛЕГО- методик допоможуть розвитку логіко-математичних здібностей.

Широке використання дидактичного та роздаткового матеріалу, ігор, виготовленого руками педагогів дошкільного закладу, зроблять заняття дітей ефективним для засвоєння знань та умінь.

Планується розширення співпраці з позашкільними закладами міста, упровадження навчання дітей туризму, гри в шахи.

Завідувач ДНЗ Віта Шитманюк

Переглядів: 142 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0