Головна » 2016 » Березень » 22 » Колективний перегляд бінарного інтегрованого заняття у ІІ молодшій групі «У країні світлофорових наук».

З настанням весни виникає необхідність повторити та закріпити з дітьми знання правил дорожнього руху, поведінки на вулиці, розуміння важливості збереження життя та взаємозв*язок здобутих навичок, знань із застосування їх у повсякденному житті.

22 березня 2016 року у дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути відбувся колективний перегляд бінарного, інтегрованого заняття у ІІ молодшій групі. Вихователь Самощук Ірина та вчитель-логопед Крутинчук Наталія (виконала роль Карлсона) поділились з колегами своїм досвідом роботи з даного питання .

В занятті педагоги поєднали завдання трьох розділів програми: мовленнєвий розвиток, ознайомлення з навколишнім та зображувальну діяльність. Підготовили велику кількість дидактичного та роздаткового матеріалу, оформили групову кімнату, підібрали картини, іграшковий транспорт.

ї

Заняттю передувала підготовча робота. З дітьми вихователь та вчитель-логопед вивчили вірші та скоромовки про правила дорожнього руху, світлофор, транспорт. Діти можуть пояснити що таке дорога, тротуар, дію світлофора, машин та пішоходів на дорозі, значення пішохідного переходу. Педагоги закріпили що таке ігровий майданчик, які споруди на ньому розташовані, для чого він необхідний, де можна кататися на велосипеді та самокаті.

Знання кольорів світлофора діти закріпили під час аплікації .

Дату проведення вибрали 22 березня - день весняного рівнодення.

Ми переконані, що  педагоги дошкільних навчальних закладів повинні провести такі заняття на початку весни, коли діти більшість часу проводять на вулиці.

Переглядів: 353 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1