Головна » 2018 » Січень » 17 » Колективний перегляд заняття- розваги «День народження Афлатунчика».
Колективний перегляд заняття- розваги «День народження Афлатунчика».

17 січня в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути проведено заняття-розвага як методичне навчання педагогів дошкільного закладу.

Метою такого заняття – розваги є:

- учити дітей правил етикету, пов*язаних із святкуванням дня народження Афлатунчика.

- учити висловлювати побажання вживати звертання, слова ввічливості із щирою усмішкою і сприяти спілкуванню з однолітками відповідно до етичних норм, розуміти значення добрих взаємин.

- навчати вживати звернення, слова ввічливості (вітання, пошани, подяки, вибачення, гостинності, прохання)

- розвивати гарні манери; виховувати культуру поведінки повагу до дорослих та однолітків.

Провела захід з дітьми вихователь середньої групи Ковалінська Світлана.

Переглядів: 168 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1