Головна » 2017 » Квітень » 19 » Котилася писанка
Котилася писанка

Час перед Великоднем і саме свято наші предки вважали особливим, чарівним часом. До Великодня готувалися заздалегідь. У пасхальний ритуал увійшла традиція фарбувати яйця, пекти хліб та інше. З яйцем далекі предки пов’язували таємницю народження життя, а з хлібом – саме життя. яйце фарбували в різні яскраві кольори.

Зберігати та збагачувати традиції нашого народу потрібно навчати з малечку. Тому у ІІ молодшій групі було проведено конкурс «Котилася писанка» для творчих батьків та їх дітей. група поповнилася матеріалами, а діти з радістю розглядають композиції, вироби та малюнки. Грамотами нагороджено учасників конкурсу: Семеновича Матвія, Куцу Ніку, Боднарчук Катю, Костюк Віку, Лук’янчук Аріну, Леськову Настю, Францева Діму.

Бажаємо вам натхнення то творчих успіхів!

Наталія Полівода

Переглядів: 89 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1