Головна » 2016 » Лютий » 26 » Майстер-клас проводять найкращі.
Майстер-клас проводять найкращі.

26 лютого 2016 року в дошкільному закладі продовжив свою роботу «Майстер-клас» для педагогів.

Своїм досвідом роботи з сенсорного виховання поділились вихователь групи раннього віку Полівода Наталія та вихователь ІІ молодшої групи №2 Савіцька Антоніна.

Педагоги представили колегам два заняття: «Рибки в акваріумі» та «Цікаві коробочки». Організували показ роботи в один день для того, щоб вихователі змогли побачити зміни в завданнях, дидактичних матеріалах, підготовці  до занять, методику роботи з дітьми в різних вікових групах. Порівняли знання дітей ясельного та дошкільного віку.

Діти під час роботи проводили експерименти в сухому басейні, з водою, з природним матеріалом (кісточки, кукурудза, соняшникове насіння, кольорові палички, мушлі). Створювали картину на фланелеграфі, аплікацію з природних компонентів.

Під час аналізу проведеної роботи, педагоги відмітили, програмовий матеріал з сенсорного виховання в цих групах діти засвоїли, уміють оперувати поняттями, виконувати вказівки педагога.

Переглядів: 154 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2