Головна » 2016 » Лютий » 23 » Методичне навчання вчителів-логопедів та практичних психологів.
Методичне навчання вчителів-логопедів та практичних психологів.

19 лютого 2016 року в дошкільному закладі відбувся семінар-практикум  «Казкотерапія, як сучасний метод корекційно - відновлювального впливу на мовлення дошкільників» (співпраця вчителя-логопеда та практичного психолога), ініціатором якого є завідувач МПМПК Оксана Новоселецька.

На семінарі були присутні практичні психологи та вчителі-логопеди дошкільних навчальних закладів міста.

Теоретичний модуль підготувала вчитель-логопед ДНЗ №9 Крутинчук Наталія, яка презентували свій навчально-методичний посібник та ознайомила з новими дидактичними посібниками, які використовує в роботі з дошкільниками.

Практичним модулем семінару став перегляд інтегрованого бінарного заняття «Казкова подорож морем», яке провели вчитель –логопед та практичний психолог.

Мета заняття:

• створення умов для найбільш повного і вільного розкриття творчих  здібностей за допомогою методики « sendplay» та казкотерапії.
  • розширення пізнання дитячого світогляду.
  • активізація комунікативних вмінь та навичок дітей дошкільного віку.
  • закріплення знань дітей про емоції.
  • розвиток вміння розпізнавати емоції та пояснювати їх можливі причини, відображати їх за допомогою міміки та жестів.
  • активізація вміння перемикатись з одного емоційного стану на інший.
  • виховування дружніх стосунків у однолітків, бажання допомогти один одному.

Програмовий зміст:

Завдання практичного психолога:

• - продовжити знайомство з емоціями радості, смутку, гніву, страху, подиву, спокою;
  • - поповнювати активний словник дітей емоційною лексикою;
  • - розвивати міміку і пантоміміку дітей;
  • - розвивати комунікативні навички;
  • - виробляти у дітей доброзичливе ставлення один до одного;
  • - формувати позитивну самооцінку.

Завдання вчителя - логопеда:

• - збагачувати словник за темою «море»;
  • - активізувати вживання визначень-синонімів, які характеризують емоційні стани;
  • - вправляти в узгодженні прикметників та іменників.
  • - автоматизацiя та диференцiацiя звукiв Ш-С
  •

В декорованій музичній залі діти поринули в світ морських глибин. Капітан корабля «Мрія» Мілана Козік та штурман  Наталія Крутинчук  запросили своїх юнг – дітей у казкову подорож   морем. По дорозі дітей чекало багато сюрпризів, а винагородою за їх відповіді та виконання різноманітних завдань був «скарб», який діти знайшли на завершення подорожі.

Переглядів: 186 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1