Головна » 2017 » Травень » 4 » Ми вправні, спритні, дужі - до спорту небайдужі.
15:27
Ми вправні, спритні, дужі - до спорту небайдужі.

4 травня 2017 року діти, які відвідують гурток «Соколята», дошкільного навчального закладу №9 «Теремок» та Центру туризму та краєзнавства презентували свої уміння, які вони здобули, для поважних гостей з усіх куточків Хмельницької області та представникам ХОІППО.

З чого починається Батьківщина? Як відомо, з малої батьківщини… Як виростає патріот? Зрозуміло, з маленького патріота…

Формування патріота відбувається з почуття любові до рідного дому, прив*язаності до батьків, землі, на якій людина народилася, виросла та живе, відчуття гідності за приналежність до свого народу.

Усвідомлення власних почуттів до батьківщини приходить у процесі пізнання. Людина тоді стає переконаною в тому, що її почуття до батьківщини – любов, визнання, повага, відданість – коли вона ґрунтовно ознайомлене з багатющою історією та етнографією рідного краю, його героїчними постатями, культурно-побутовими та мистецькими надбаннями, традиціями та звичаями багатонаціонального населення України.

Формування у юних громадян національної свідомості, патріотизму, любові до рідного краю – процес тривалий і багатогранний.

І важко переоцінити роль гуртків, клубів у системі виховної роботи в діяльності дошкільних закладів, у формуванні свідомості дошкільнят, у становленні їх громадянськості.

Клуб «Соколята» специфічний тим, що він допомагає хлопчиками 5-6 років глибше пізнати рідний край, своє місто,з яким пов*язане життя їх родин, розвинути свої фізичні сили.

Основне завдання клубу – формування дитини як особистості, піклування про її здоровий фізичний та духовний стан, сприяння інтелектуальному, моральному розвитку хлопчиків. Хлопці мають бути спритними, дужими, вправними. Заняття в гуртку зроблять їх такими.

 

Переглядів: 110 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: