Головна » 2016 » Квітень » 4 » Міська акція «Зробимо місто чистим!».
Міська акція «Зробимо місто чистим!».

В нашому закладі під патронатом міського голови В.Б.Сидора засновано проект «Чисте місто».

Щороку до нього підключаються дошкільники. Першого квітня наш колектив  працівників та вихованців взяли участь у міській акції «Зробимо місто чистим!». Діти з захопленням допомагали дорослим підметати доріжки, збирати гілочки. По закінченню роботи пройшли по охайним майданчикам та території дитячого садка. Своєю роботою залишились задоволені.

Педагоги провели бесіди про необхідність прибирання та підтримки міста в чистоті. Діти розповідали про нові контейнери, які стоять біля їх будинків. Закріпили знання про сортування сміття: паперу, пластику, скла та батарейок.

Ми горді за своє комфортне та чисте місто! Дякуємо всім, хто причетний до цього!

Переглядів: 159 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1