Головна » 2016 » Березень » 25 » Музейна педагогіка у роботі з дошкільниками.
Музейна педагогіка у роботі з дошкільниками.

В дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути, створені міні –музеї «Українська вишивка» та «Міні-музей ляльки-мотанки».

Педагоги закладу ознайомлюють дошкільників з творами прикладного мистецтва, роботами майстринь нашого краю  та проводять практичну роботу з дітьми по виготовленню ляльок-мотанок. Заняття у  музеї спонукають вихованців більш ретельно ставитись до роботи, брати приклад з зразків експонатів музею, вивчати техніку виконання робіт.

Вихователі Окуневська Л.М., Корнійчук Н.В. Козік М.О., Конончук Л.І. , Савіцька А.І. на таких заняттях створюють атмосферу творчості, дружніх відносин, єдиної мети, важливості та стимулювання до виконання завдань.

Проект «Музейна педагогіка в роботі з дошкільниками» має напрацювання термін яких п*ять років.  Накопичений досвід роботи дає змогу переконатися в необхідності такого спрямування роботи з дошкільниками як для виховання національно-патріотичних почуттів так і поваги до праці інших людей, розуміння свої  єдності    з  віковими традиціями  українського народу.

Виготовлені  дітьми  вишивки, ляльки , сувеніри даруються відвідувачам нашого дошкільного закладу.

Під час канікул кількість занять  з зображувальної діяльності, проведених в музеях дошкільного закладу збільшується, а разом з тим, збільшується кількість позитивних емоцій, умінь та нових знань у дітей. 25 березня заняття в музеї ляльки-мотанки провела вихователь Шитманюк В.В.,їй допомагала екскурсовод Маша Матвійчук.

Переглядів: 252 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2