Головна » 2015 » Червень » 24 » НА СТАРТІ ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ
НА СТАРТІ ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ

Повноцінність життя дитини передусім залежить від стану її здоров’я та рівня фізичного розвитку. Тож наше головне завдання – виховувати дітей здоровими,  забезпечувати належні умови для їхнього особистого становлення.

Наші діти здорові, фізично розвинені, мають певний руховий досвід, у них більше можливостей розвиватися всебічно, вони легше адаптуються до природних та соціальних умов зовнішнього середовища.

У нашому дошкільному закладі опанування дитиною правил та умов здорової, повноцінної життєдіяльності відбувається природним шляхом – у процесі взаємодії з дорослим, який дбає про її нормальний розвиток, турботливо доглядає за нею; реагує на поведінку, стан здоров’я, емоційні прояви.

Щоденно вихователі вчать дітей бути охайними, мити перед денним сном ноги, робити гімнастику пробудження.

Велике значення мають і гігієнічні умови – вологе прибирання та провітрювання приміщення. Дітей зодягають у полегшений одяг, виконують вправи надворі. Це їм і корисно, і цікаво.

Щоб заняття літом були успішними, дорослі  добре готуються до них: підбирають фізкультурний інвентар та іграшки.

Переглядів: 192 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0