Головна » 2018 » Лютий » 7 » Наші "творці"!
Наші "творці"!

Творчі сили дитини «зосереджуються на малюванні не випадково, а тому, що саме малювання надає дитині цього віку найбільш легко виразити те, що їм володіє» (К.С. Висотський)

Колективні роботи дають змогу зрозуміти що таке допомогти товаришу, узгодити свої дії з іншими, створити єдиний образ.

У процесі малювання створюється можливість вибору художнього матеріалу, уявлення де буде «жити» образ, створений дітьми.

Головне полягає в тому, щоб допомогти дошкільникові у знаходженні підходу до виконання роботи, зберігаючи любов дітей до малювання.

Помилуйтеся колективними роботами дошкільників «Теремка» - «Квітка дружби» (старша група), «Заметіль в лісі» І молодша група), «Зимовий ліс» (ІІ молодша група).

Переглядів: 94 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1