Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Наступність дошкільної та початкової ланок
Наступність дошкільної та початкової ланок

Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини.

Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те,

що робила вчора. Нехай нове з'являється в її житті поступово і

не збентежує лавиною переживань.

(В.О. Сухомлинський)

На сучасному етапі розвитку освітнього середовища завданнями співпраці ДНЗ і школи є:
- створення психолого-педагогічних умов, що забезпечують сприятливий перебіг процесу адаптації першокласників до шкільного навчання (природність переходу з дитячого саду в школу);
- поліпшення підготовки до навчання в школі 5-6 річних дітей;
- поглиблення інтересу до життя в школі;
-  надання допомоги сім'ї в новій ситуації, що виникає при підготовці до навчання в школі і при вступі дитини до школи.
Поєднання дошкільної і початкової освіти створює передумови для реалізації індивідуальності кожного вихованця. Як свідчать дослідження,  ознайомлення зі школою, яке передує вступу,  значно посилює його виховні можливості, створює умови для психологічно комфортного переходу дитини з дитсадка у школу.

Спільні зусилля дошкільного навчального закладу №9 «Теремок» та НВК «Спеціалізована школа-І-ІІІ ст., ліцей «Успіх» міста Славути на протязі багатьох років дають гарні результати щодо підготовки  випускників дитячого садочку до школи. Головним завданням у цій справі ми бачимо мотиваційну готовність дошкільнят  до здобуття нових знань.

28 жовтня діти старшої групи разом з вихователем Захожою В.М. відвідали НВК. Їх зустріли заступник директора Кішан Н.Я. та керівник гуртка «Читайлик», вчитель початкових класів Шидловська Г.А.. Дітям цікаво було відвідати клас, спортивну залу, кабінет практичного психолога, бібліотеку, спальну  та ігрову кімнати, комп*ютерний клас та почути розповіді педагогів про шкільне життя.

З великою любов*ю до дітей та врахуванням їх фізіологічних особливостей скомпоновано кожне приміщення школи. Сучасний дизайн та різноманітність естетичного оформлення вразило майбутніх школярів. Діти висловили бажання навчатися у цій школі.

Дякуємо колективу НВК «Спеціалізована школа-І-ІІІ ст., ліцей «Успіх» за спільну працю  задля наших вихованців!

Переглядів: 126 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1