Головна » 2018 » Вересень » 25 » Назустріч 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського
Назустріч 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського

Під такою назвою в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» відкрилась виставка дитячих робіт по творах видатного педагога. Діти знайомились з творами написаними для дітей та відобразили свої враження в творчих роботах.

Це і «Верба мов дівчина золотокоса», «Зелений луг, квіти, метелик», «Куди поспішали мурашки», « Відлітають лебеді», «Природа-художник!, «Їжачок і світлячок», «Як метелик врятувався від дощу», «Квітка доброти», «Як зайчик грівся проти місяця», «Лялька під дощем» та інші.

Кожний твір В Сухомлинського закликає дітей в світ пізнання оточуючого, розвиває розумові здібності, виховує благородні почуття, віру в добрий початок в людині.

Переглядів: 52 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1