Головна » 2015 » Червень » 23 » Не забуваємо про безпеку влітку.
Не забуваємо про безпеку влітку.

Поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час різних  ситуацій -  це завдання перед дошкільним навчальним закладом залишається актуальним і в літній оздоровчий період.

Педагоги нашого закладу провели низку тренінгів та занять, рухливих та дидактичних ігор бесід під час яких діти ознайомились із правилами дорожнього руху, вивчили найважливіші правила безпеки в побуті, навіть замалювали те, що запам’яталося.

Тісна співпраця колективу ДНЗ зі службою МНС уже на протязі декількох років цікава і для наших вихованців.

З дошкільниками були організовані та проведені відповідні тематичні бесіди; дидактичні, сюжетно-рольові, рухливі ігри; прогулянки, розваги; вікторини  тощо.

Діти часті гості  в пожежній частині.

Також проводиться відповідна робота серед батьків вихованців, вони залучаються до заходів з питань захисту життя та здоров’я дітей під час різних  ситуацій.

Переглядів: 170 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0