Головна » 2012 » Березень » 20 » Низький уклін тобі, Тарасе!
15:20
Низький уклін тобі, Тарасе!

Його ім'я знає кожен, портрет прикрашає не одну оселю, а вірші підносять дух і заповнюють душу.

  Тарас Григорович Шевченко - геній не лише свого часу, а й сучасності. У своїх творах він відтворював реалії життя поневоленої України, закликав до єднання і боротьби за свободу та незалежність.   Переслідування , арешти та заслання не змусили Тараса Шевченка припинити писати про Україну і для неї.

  Життя і творчість Т. Г. Шевченка є взірцем для кожного з нас. Його твори роблять людей кращими, добрішими, свідомішими і сміливішими.

  Вже гарною традицією стало в нашому закладі щорічно в березні проводити Шевченківський тиждень. І цей рік не став винятком. Педагоги організували незабутню мандрівку життєвим і творчим шляхом великого Кобзаря, щоб ще раз возвеличити його ім'я та віддати належну шану. Завдяки роботі педагогів, вихованці змогли поринути у світ мистецтва і ще раз полюбити вже такого рідного їм Шевченка. Маленькі дошкільнята водили хоровод "Зацвіла в долині червона калина", познайомились із "Кобзарем", читали поезії "Встала весна", "тече вода з-під явора", "Я - маленька українка". Також до їхньої уваги були представлені реппродукції картин Шевченка, слайд-шоу про його життя і творчість, прослухали поезії, які були покладені на музику і стали народними.

  Завдяки спільним зусиллям вихователів нашого закладу у дітей залишилися незабутні враження від проведених виховних заходів.

Переглядів: 499 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: