Головна » 2016 » Січень » 21 » Обережно, ГРИП! Грип у дітей і дорослих симптоми і ознаки захворювання
Обережно, ГРИП! Грип у дітей і дорослих симптоми і ознаки захворювання

Грип - це вірусне захворювання з декількома типами , яке відноситься до розділу гострої вірусної інфекції, процес грипу протікає у важкому стані, на відміну від інших простудних інфекцій, грип може завершиться ускладненнями, а в самих запущених випадках - летальним результатом. Як правило епідемія грипу відбувається щорічно в холодний період року і, особливо велика кількість хворих знаходиться у великих містах із більшим населенням жителів. Головний ознака грипу, що сезон почався - різке збільшення чисельності дітей шкільного віку, що залишилися удома із симптомами, що підтверджують захворювання на грип. Далі ознак після першого спалаху грипу, аналогічні скарги будуть поширюватися серед старших вікових груп. Зараження вірусом грипу відбувається дуже легко, з допомогою повітряно-краплинного шляху. Опісля п'ятиденного інкубаційного періоду, утворюється гострий перебіг хвороби.

Перші симптоми і ознаки грипу

Першим симптомом грипу можна вважати появу різкого головного болю, що починається, ломота у всьому тілі і, конкретно, в ногах, сухий кашель, в рідкісних випадках-нудота і блювота, і не варто забувати про підвищення температури, яка не понижується протягом декількох днів. Можливо зниження артеріального тиску на період захворювання, а тон серця буде приглушеним. У деяких пацієнтів буває діарея на момент грипу, але вона не вважається симптомом грипу, тому, діарея може бути ознакою проявом іншого захворювання або можливим побічним ефектом від прийнятих ліків. Не варто забувати що закладеність носа, біль у горлі, також постійні супутники грипу.

Грип відрізняється від простудних захворювань тим, що симптоми грипу як правило з'являються раптово. Для захворювання грипу характерним є гострий початок, зазвичай грип починається з лихоманки,  тривалої головного болю, без явної  втоми і болю в тілі. Також основними симптомами грипу є:

Дуже висока температура (до 40С)

Болі в м'язах і можливо в суглобах

Загальна слабкість

Головні болі

Сухий напад кашлю

Фарингіт і нежить

Чим швидше ви зрозумієте, що ви захворіли на грип, тим менше часу знадобиться для лікування.

Переглядів: 125 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1